Олексій Онуфрієв: є бажання повернути боржок Будівельнику

ОНУФРИЕВ
Напередодні від’їзду до Києва на матч з Будівельником (відбудеться 9 листопада у Палаці Спорту – ред.) капітан Миколаїв-ЦОП Олексій Онуфрієв повідомив, що повноцінної підготовки до матчу не вийшло. Чому? Також Онуфрієв розповів про своє ставлення до титулу MVP місяця. Олексій став найціннішим гравцем Суперліги Парі-Матч у жовтні.
– Звісно, дуже приємно було дізнатися, що мене обрали MVP-місяця, але, зізнаюся, несподівано. Були і кращі хлопці, які цього місяця сильніше зіграли. У мене було, звісно, пару вдалих ігор. Дуже приємно, що відзначили.
– Які ігри вважаєш вдалими?
– Насамперед з Черкаськими Мавпами. Обіграли їх в овертаймі. Я забив там п’ять три очкових. Вважай, протягом чверті я заробив усі очки команди – 14 очок у заключній десятихвилинці. Це досягнення, не пам’ятаю, щоб одна людина закидала за одну чверть усі очки команди. Перевів, як кажуть, в овертайм. Після гри тільки збагнув – подивився у протокол і зрозумів, що я тільки і закидав.
– Черкаси у цьому сезоні вже встигли обіграти Хімік, а ви у свою чергу здолали Запоріжжя-ZOG, яке перемогло Дніпро. І зараз ви граєте з Будівельником.
– Можу констатувати – зараз усі ігри непередбачувані, може остання команда виграти у першої, так і перша може обіграти останню. Прогнозувати щось складно. З будь-ким може трапитися неприємність, і навпаки. Підсумок гри може бути будь-яким. Що  ж бо Будівельника – налаштовуємося на перемогу. І у Києві, і потім у Черкасах у матчі з Мавпами буде важко нам. Ми на своєму майданчику поступилися забагато Будівельнику, є бажання повернути боржок. Подивимося, як це у нас вийде. Бо багато хто з команди не тренувався, у тому числі і я.
– Занедужали?
– Тренер сказав, що вірус був ще перед матчем із Запоріжжям (3 листопада корабели обіграли у гостях Запоріжжя 84:79 – ред.). Напівхворими грали тоді. Відходимо ще до цих пір.
– Зробив паузу?
– В неділю тренувався, дуже важко було. А понеділок увесь день пропустив. Сьогодні вже тренувався. Бо ввечері вже на потяг і до Києва, треба було нічого не забути. Схеми напрацювати.
– Відчуття м’яча не втратити?
– Я його не втрачаю. А нові схеми відпрацьовували, треба було їх засвоїти.
– Готуєте сюрпризи Будівельнику?
– Просто розбираємо суперника і свої помилки, допрацьовуємо свій захист, вводимо нові елементи. Готуємося.
– Ви гратимете у Палаці Спорту, готові до виступу на головній арені України?
– Приємно грати у столиці, тим більше у Палаці спорту. Але коли вже звик до малих арен, більш комфортно почуваюся у маленьких залах, бо не часто граємо у великих. Не всі звикли до таких розмірів. Це тиснутиме. Та й публіка не наша – київських вболівальників буде більше. Не всі можуть спокійно увійти у гру. Мандраж не виключений. Я до усього звик, мені буде легше, а ось молодим хлопцям буде важче.
– Але ж можеш на правах досвіченого гравця і капітана заспокоїти партнерів?
– Звичайно, будемо заспокоювати (посміхається – ред.). Власним прикладом додавати впевненості у дії партнерів. Сподіваюся, все буде добре.
Джерело: fbu.ua