Олексій Лень провів перший сезон за Атланту Гонкс

lenn2

Центровий національної збірної України Олексій Лень провів перший сезон за Атланту Гонкс, до якої перебрався після 5 років проведених у складі Фінікс Санз. Підсумки виступів нашого легіонера за клуб, контракт з яким у нього підписаний на два роки, підбиває офіційний сайт Атланти.

Лень покращив свій триочковий кидок

Під час виступів Леня у складі Фініксу, українець в сумі закинув 6 з 25 очок за п’ять сезонів. В Атланті Лень отримав зелене світо на атаки з дальної відстані. Лише за перший сезон у складі Гокс Лень реалізував 74 з 204 триочкових (36.3%). Він перетворився на розтягуючого бігмена, який може атакувати, не маючи простору в фарбі. Що стало ключем до трансформації його гри, розповідає сам Олексій:

«Тренування. Просто постійно бути в залі та тренуватись. Чим більше я кидаю, тим комфортніше себе відчуваю. Як тільки я почав атакувати з дальної відстані в грі, моя впевненість зростає дедалі більше і я відчуваю себе боволі комфортно».

Лень провів найрезультативніший сезон

Вперше в кар’єрі, Лень мав в своєму активі двозначний показник набраних балів – 11.1 очка за гру. До цього сезона, його найкращим показником були 9.0 очка за гру в сезоні 2015/2016.

До того ж українець довів, що може проводити по-справжньому результативні матчі. До останньої регулярки він набирав 20 або більше очок за гру шість разів у кар’єрі. Але в сезоні 2015/2016 Лень подолав 20-очковий бар’єр більше ніж 10 разів, дев’ять таких випадків сталися у 2019 році.

Лень — про командний прогрес:

«Це був класний сезон, від якого, можливо, я отримав найбільше задоволення. Я розумію, що ми не виграли багато матчів, але ми точно довели, що багато людей в нас помилялися. Здається, ESPN давали нам перед стартом сезону 18-17 перемог, а ми взяли майже 30. У нас попереду яскраве майбутнє з нашими талановитими молодими гравцями. Тож зараз нам треба добряче попрацювати влітку, а потім повернутися і почати робити те, що ми маємо робити».

Під кінець сезону Лень провів найрезультативніший матч в кар’єрі

Важко перевершети 49-очковий перфоманс Трея Янга, який новачок Гокс влаштував в матчі з чотирма овертаймами. Але в активі Леня найяскравіший матч, який завершився без додаткових 5-хвилинок. Українець був у вогні в матчі проти Мілуокі, який завершив з 33 очками в активі, влаштувавши мікс з 3-очкових, данків та атак після дріблінгу.

Лень забив купу данків

Українець став 18-м в НБА та другим в Атланті за кількістю данків – в його активі 120 кидків згори. Блискучий аллей-уп в матчі проти Денвера був одним з найяскравіших:

Встроенное видео