Один з лідерів чемпіонату не зазнав проблем з одним з аутсайдерів.

44669

Дніпро — Політехнік 98:64 (24:17, 26:9, 25:17, 23:21)

Дніпро: Вільховецький (8), Мишула (25 + 9 передач), Ревзін (10 + 6 підбирань + 5 передач), Глєбов (9), Тимофієнко (16 + 7 підборів) — старт; Шундель (11), Шевченко (7), Санон (4), Мироненко (4), Сізов (2), Закурдаев (2 + 4 передачі).

Політехнік: Йованович (5 + 4 підбирання + 5 втрат), Кузнєцов, Козлов (12), Рочняк (18 + 5 втрат), Вуйович (12 + 6 підбирань) — старт; Барнс (12), Хаджишехович (5), Рудаков (0), Тарасенко (0), Павленко (0).

Двухочкові кидки: 27/44 (61%) — 21/34 (61%)

Триочкові кидки: 12/27 (44%) — 6/27 (22%)

Штрафні кидки: 8/13 (61%) — 4/9 (44%)

Підбори: 35-34;

Передачі: 31-14;

Втрати: 9-24.

Розраховувати на сенсацію в цьому поєдинку підстав не було. І господарі одразу взялися підтверджувати це. Вільховецький спочатку з середньої відстані, а потім з дальньої забезпечив стартову перевагу. Поки гості розмочили рахунок, ще двічі відзначився зі штрафних Тимофеєнко. Впродовж усієї стартової чверті харків’яни були вимушені наздоганяти. Господарі ж без надзусиль утримували перевагу.

На початку другої чверті Вуйович та Барнс з дальньої відстані скоротили різницю до 4-х очок. Та, схоже, це лише роздратувало господарів. Перш ніж Козлов знову відзначився за харків’ян, господарі повернули перевагу до 11 очок. А завершав чверть потужний ривок Дніпра – 17:0. Крапку в першій половині поставив данк Санона. На велику перерву господарі мали вже 24 очки в запасі.

За перерву харків’яни не придумали спосіб кардинального перелому в ході подій на майданчику. То ж Дніпро продовжив потужно збільшувати перевагу в рахунку. Триочокові Мішули з Ревзіним збільшили різницю до 38-ми очок за 4 хвилини до кінця чверті.  Втім перетнути позначку в 40 очок різниці не вдалося.

У заключній чверті за фактичної відсутності інтриги господарі в своє задоволення покращували статистичні показники. Дніпру в підсумку не вистачило лише двох очок до сотні, а Політехнік зіграв найрезультативнішу для себе чверть в матчі.

Шоста перемога Дніпра вивела його на першу сходинку турнірної таблиці Суперліги Парі-Матч.

Герой матчу
Мішула на куражі не лише додавав сил партнерам, а й підтримував позитивні емоції на трибунах. Його очковий внесок у перемогу став найвагомішим у команді.

Наступний матч
Дніпро наступний матч зіграє 9 листопада в Одесі, а харків’яни 11 листопада грають вдома проти БІПИ.