Одесити двічі перемогли львів’ян у Вищій лізі

oddd

Динамо-Одеса розгромило вдома Львівську Політехніку в матчі першого етапу Вищої ліги – 113:52.

Гостей, які до цього виграли лише 2 матчі з 12-ти, вистачило лише на першу чверть. Львів’яни навіть на нетривалий час виходили вперед, та до кінця стартової чверті не втримали хитку перевагу.

Натомість господарі, які плекають чемпіонські амбіції в дивізіоні, з початком другої 10-хвилинки впевнено пішли в відрив.

Відтак уже до перерви одесити мали 30 очок переваги. Підсумкова різниця в поєдинку перевершила 50 очок.

Одесити здобули 12-ту перемогу в 13 поєдинках та впритул дісталися до Говерли. Уже після наступного другого поєдинку з львів’янами динамівці можуть обійти прикарпатців.

ВИЩА ЛІГА
23 січня

Динамо-Одеса – Львівська Політехніка – 113:52

Динамо-Одеса перемогло Львівську Політехніку в другому матчі спареного туру першого етапу Вищої ліги – 97:75.

До речі:  Зіграно чергові матчі Вищої ліги

Зазнавши нищівної поразки напередодні в першому матчі (52:113), гості налаштовувалися якщо не на реванш проти лідера, то принаймні на гідну боротьбу. Одеситів, схоже, впевнена перемога надто заспокоїла. Львів’яни з початком гри пішли вперед, захопивши лідерство на страті 8:1. Подальші помилки одеситів збільшили різницю до 12 очок. Та наприкінці чверті одесити схаменулися й скоротили відставання.

З другої чверті господарі повернулися в боротьбу. Львів’яни ще намагалися чинити опір. Однак на другу половину поєдинку гостям не вистачило сил.

То ж друга перемога над «політехніками» повернула одеситів на перше місце в другій групі Вищої ліги – 13 перемог у 14-ти матчах.

Наступні матчі в дивізіоні відбудуться 2-4 лютого.

ВИЩА ЛІГА
24 січня

Динамо-Одеса – Львівська Політехніка – 97:75