Новачок першої ліги «Рух Молоді – Спортліцей» грав на виїзді проти БК «Чернігів»

Рух М

Новачок першої ліги «Рух Молоді – Спортліцей» (Біла Церква) грав на виїзді проти БК «Чернігів», команди більш досвідченої, середній вік гравців 30 років на відміну від молодої білоцерківської команди де середній вік 16 років.

Ця гра стала повною несподіванкою як для нашої команди так і для команди суперників, які не очікували такого протистояння. «Рух Молоді – Спортліцей» переміг БК «Чернігів» з рахунком 68:65 у першій грі та 65:63 у другій. Хоча нібито різниця у рахунку не велика, але ця перемога є дуже важливою для білоцерківців. До того ж це тільки другий тур тобто 3 і 4 гра молодої команди у Чемпіонаті Першої ліги.

За словами тренера переможців Володимира Телегіна в цьому турі важко визначити кращих гравців команди, адже хтось забивав, а хтось підбирав гарно і навіть ті хто виходив на декілька хвилин на баскетбольний майданчик викладався на 100% і доказали що вони є Команда! І перемога тому підтвердження. А завдяки президенту БФ «Рух Молоді» Володимиру Полочанінову та за підтримки президента Федерації  баскетболу України Михайла Бродського хлопці отримали нову форму. Перша перемога у професійному баскетболі та нова форма у команди, це дуже символічно.