Неймовірне спасіння «Будівельника» в кінцівці основного часу матчу з «Мавпами» (Відео)

crop

Серія помилок «Черкаських Мавп» і бездоганні дії атакуючого захисника Генрі Дугата дозволили «Будівельнику» відіграти відставання до 6 очок за останні 16 секунд четвертої чверті і перевести матч в овертайм.

Черкаські Мавпи — Будівельник 83:89 Ов (25:18, 20:20, 12:16, 19:22, 7:13)

Мавпи: Бояркін (7 + 4 передачі), Кольченко (21 + 7 підбирань), Конєв (4), Липовцев (7), Джефферсон (13 + 13 підбирань + 3 перехоплення) — старт; Кобець (14), Девіс (11 + 6 підбирань), Беллфілд (4 + 4 передачі), Джурич (0).

Будівельник: Дугат (29 + 6 підбирань + 5 втрат), Отверченко (16 + 5 підбирань), Крутоус (10 + 6 підбирань), Вінтоняк (2), Анісімов (15 + 5 підбирань) — старт; Зотов (8), Конате (4), Дроздов (3 + 5 підбирань), Сандул (2), Брістол (0), Місяць (0).

Зустріч завершилася перемогою «Будівельника» в додатковій п’ятихвилинці з рахунком 89:83.