НБА опублікували розклад на перший тиждень сезону

svi

73-й регулярний сезон ліги стартує у вівторок, 16 жовтня. У перші шість днів сезону 15 різних команд зіграють 11 матчів, які покажуть на національному телебаченні США.

Стартує сезон двома матчами: Бостон прийме Філадельфії, після чого Голден Стейт зіграє вдома проти Оклахоми. Перед цим матчем Уорріорс отримають чемпіонські персні за минулий сезон.

На наступний день Х’юстон зіграє проти Пеліканса, а у другій грі дня зійдуться третій і перший піки драфта НБА-2018 – Лука Дончич і Даллас зіграють проти Деандре Ейтона і Фенікса.

18 жовтня за Лейкерс дебютує ЛеБрон Джеймс і, можливо, Святослав Михайлюк: Озерні відправляться в гості до Портленду. В цей же день Філадельфія зіграє проти Чикаго.

До речі:  Результати матчів НБА: Голден Стейт повів у серії проти Кліпперс

19 жовтня Торонто відвідає Бостон. Також в цей день Юта прийме Голден Стейт, а вже 20 жовтня ЛеБрон Джеймс зіграє першу домашню гру проти Х’юстона.

Також НБА підтвердила розклад п’яти матчів на 25 грудня, Різдво, родзинкою якого стане битва Лейкерс і Уорріорс.

Потім Озерні і Воїни зіграють в інший святковий день, День Мартіна Лютера Кінга, 21 січня. Також в цей день Нью-Орлеан битиметься з Мемфісом, а Х’юстон зіграє з Філадельфією.