Напередодні в Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака

odd222

Напередодні в Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака.

У першій частині змагань з нагоди дня народження Бориса Давидовича, який відзначали саме 11 березня, зібралися команди юнаків 2004 року народження.

Нагороди виборюють: Юг-Баскет (Одеса), Черкаські Мавпи, Адмірал (Кишинів, Молдова) і, звичайно, колектив самої СДЮСШОР, якою майже сорок років керував Борис Литвак.

За розкладом турніру, команди визначать найсильніших за підсумками матчів в одне коло. У стартовий день змагань одесити зуміли показати яскравий баскетбол, порадувавши глядачів перемогами, хоча суперники в кожному з матчів чинили гідний опір. Юг-Баскет виграв у Адмірала – 63:49, а СДЮСШОР імені Бориса Литвака у Черкаських Мавп – 69:57.

Після закінчення другого матчу дня відбулася традиційна церемонія відкриття змагань, в ході якої зі словами привітання, і десь навіть напуття до хлопців звернулися: Олексій Діберт, директор СДЮСШОР імені Бориса Литвака, а також Павло Вугельман, президент Одеської обласної федерації баскетболу та віце-мер міста. Побажав юним баскетболістам успіхів і онук Бориса Давидовича, Олексій, який за традицією був присутній на відкритті разом з бабусею, вдовою Бориса Давидовича, Риммою Олексіївною.

До речі:  Руді Гобер розповів про цілі національної команди на чемпіонат світу

Нагадаємо, що 12 і 13 березня на майданчику СДЮСШОР імені Бориса Литвака будуть зіграні ще по два матчі, і по завершенню одноколового турніру сформується підсумкова таблиця змагань серед юнаків. А вже 15-17 березня відбудеться друга частина турніру, де зіграють дівчата 2007 року народження.

РОЗКЛАД І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

11 березня 
15:00 БК Адмірал (Кишинів, Молдова) – ДБК Юг-Баскет – 49:63
16:30 СДЮСШОР імені Литвака – БК Черкаські Мавпи – 69:57

12 березня 
14:00 БК Черкаські Мавпи – ДБК Юг-Баскет
15:30 БК Адмірал (Кишинів, Молдова) – СДЮСШОР імені Литвака

13 березня 
10:00 БК Черкаські Мавпи – БК Адмірал (Кишинів, Молдова)
11:30 СДЮСШОР імені Литвака – ДБК Юг-Баскет
13:00 Нагородження