На цьому тижні визначаться учасники наступного раунда Кубка України

Кубок – анонс трансляцій 16х9

Вже за декілька днів, а саме у Суботу, 5 січня в Україні стане відомо усіх учасників Фіналу чотирьох Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд. 

До Одеси, яка потрапила туди ще 27 грудня обігравши Миколаїв за сумою двох матчів, приєднається ще три вітчизняних клуби.

За результатами перших матчів кращі шанси на потрапляння до наступної стадії змагань мають Дніпро, Черкаські Мавпи та Політехнік – ці команди перемогли в своїх перших матчах.

Столичному Київ-Баскету аби пройти Мавп потрібно буде вдома відігрувати різницю у 18 очок (перша гра – 109-91). Хіміку з Южного потрібно буде постаратися не менше адже за результатами стартової гри команда Віталія Степановського поступається Політехніку з Харкова з різницею у 15 балів. Набійльше ж боротьби та напруги, напевно, слід очікувати в Дніпрі. Команда Дениса Журавльова у першому матчі на виїзді обіграла Запоріжжя з різницею лише у 3 бали – фантастичний триочковий із сиреною тоді реалізував неймовірний Олександр Мішула. В домашній грі дніпрянам потрібно буде прикласти не мало зусиль, аби все ж обіграти Запоріжжя за підсумками двох матчів.

Кубок України
1/4 фіналу. Другі матчі

Южне, ФСК “Олімп”
БК “Хімік” – БК “Політехнік”. 13:00 
Трансляція: XSport

Київ, Палац Спорту
БК “Черкаські Мавпи” – БК “Київ-Баскет”. 14:00.
Трансляція: ObozTV

Дніпро, ПС “Шинник”
БК “Дніпро” – БК “Запоріжжя”. 15:00
Трансляція: XSport