Мироненко і легіонери принесли БК Запоріжжя перемогу в стартовому матчі сезону

IMG-0078

У першому матчі нового регулярного чемпіонату Суперліги БК Запоріжжя на своєму майданчику здобув вольову перемогу над МБК Миколаїв, програючи по ходу значної частини ігрового часу.

БК Запоріжжя – МБК Миколаїв 84:81 (18:21, 23:28, 21:14, 22:18)

БК Запоріжжя: Холтон (9 + 4 передачі), Овдєєнко (4 + 6 підбирань), Мироненко (24 + 9 підбирань + 3 перехоплення), Хілл (18 + 7 підбирань), Анісімов – старт; Трент (21 + 4 передачі + 3 перехоплення), Буц (5 + 4 передачі), Тарасенко (3).

Головний тренер: Валерій Плеханов.

МБК Миколаїв: Тонченко, Мусієнко (7), Онуфрієв (16 + 5 підбирань + 4 втрати), Жуковський (10 + 6 підбирань), Анікієнко (11 + 6 підборів) – старт; Попов (14 + 7 передач), Хохоник (10 + 5 втрат), Адедіран (8), Давидюк (3), Приймак (2).

Головний тренер: Віталій Черній.

Віддавши перевагу «корабелам» в самому дебюті поєдинку, підопічні Валерія Плеханова, що діяли до межі обмеженою ротацією з-за участі Юрія Кондракова у молодіжному чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, довгий час не могли перехопити ініціативу. Моментів, в яких можна було здійснити перелом, господарі мали предостатньо, але всякий раз їм чогось не вистачало – то точної передачі в швидкій атаці з чисельною перевагою, то концентрації в обороні, через що Ілля Жуковський і компанія забили кілька непристойно легких м’ячів з-під кільця.

До речі:  У Києві відбулася Нарада з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч

Кіндалл Хілл не розчаровував уболівальників протягом усього поєдинку, а ось Майкл Холтон і особливо Малік Трент відчутно додали саме в другій половині. Миколаївські баскетболісти до цього виявилися не готові – Владислав Тонченко і Андрій Хохоник не дограли матч через перебір персональних зауважень, тоді як Сергій Попов і Антон Мусієнко закінчували зустріч «на прапорці».

Цим і скористалися господарі, які програвали ” -5 ” за неповні три хвилини до фінальної сирени. Наприкінці Мироненко і Трент реалізували «трьохи» (для Андрія вона стала п’ятою у матчі), а всі до єдиного американці в стресовій ситуації ідеально виконували штрафні кидки, не змастивши жодної з шести спроб в ході фінішного спурту 12:6. Відповісти МБК Миколаїв було практично нічим, за врахуванням шаленого потрапляння Попова – навіть забравши кілька важливих підбирань на чужому щиті руками Жуковського і Костянтина Анікієнко, дружина Віталія Чернія не змогла конвертувати їх в окуляри.