Михайло Бродський: «Плануємо участь 9 команд у наступному сезоні Суперліги»

MB

У підсумковому інтерв’ю офіційному сайту ФБУ президент федерації баскетболу Михайло Бродський окреслив перспективу розширення Суперліги в сезоні 2019/2020 до 9 команд. Зараз команд у чоловічому чемпіонаті країни, як відомо, вісім.

“Взагалі Наш план-по 12 команд в кожній з ліг (чоловічої та жіночої), але поки що і гравців не вистачає. Головне — це непередбачуваність результатів. Сьогодні в Суперлізі Парі-Матч ми досягли бажаного рівня інтриги. Ніхто не знає, хто переможе в кожному наступному матчі, Це змушує людей дивитися ігри”, – сказав Бродський.

Очевидно, основним претендентом на входження в Суперлігу є поточний лідер Вищої Ліги, Прометей з Кам’янського. Ривок цього клубу президент ФБУ коментує так:

«Цим клубом займаються наші друзі, у них великі плани. Це буде потужний конкурент для всіх, у них є чемпіонські амбіції. Прометей представляє велике місто. Колись це місто називалося Дніпродзержинськ, там проживало 250000 населення — це поруч з Дніпром. Уявляєте, яке вимальовується Дербі… Люди їздитимуть”, – зазначив Михайло Бродський.