Михайло Анісімов: сподіваюся, люди скучили за баскетболом і у нас буде гарна підтримка

АНИСИМ

Центровий Будівельника Михайло Анісімов висловив сподівання, що трибуни Палацу спорту будуть заповнені вболівальниками на матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів Будівельник – Цмокі. У першому поєдинку у Мінську підопічні Володимира Коваля програли 64:69. 26 вересня у Києві о 19:00 у розпорядженні господарів буде 40 ігрових хвилин, щоб схилити шальки терезів на свій бік. Це стане можливим, якщо Будівельник переможе з перевагою у шість і більше очок.

– У Мінську ми забагато помилялися. 19 помилок – для команди це не добре. І найприкріше, що більшості важливих помилок ми припустилися в кінці матчу. Пару разів втратили м’яча та й і у ротації, на мій погляд, мали місце помилки. Нам ще бракує досвіду. Давно вже ми не грали на такому рівні. Цмокі грає у Лізі-ВТБ, у них добре укомплектована команда. А відтак вони були більш підготовлені. Але, вважаю, ми теж непогано зіграли. П’ять очок відставання – це не так трагічно. Ми проведемо аналіз, приберемо ці помилки. Якщо ми не будемо їх повторювати, ми набагато краще зіграємо у Києві.

– Є можливості зіграти по-іншому?

– Звісно, є. Ми і на перший матч добре підготувалися і дотримувалися плану. Якби не ці помилки елементарні… десь перехоплення вони зробили, ми не поберегли м’яча. Ми проведемо аналіз. Були по ротації помилки. Але вони не такі глобальні, що нас просто переїхали та й усе, і ми виглядали безсило. Ми виглядали пристойно, просто ці помилки нас підвели. Якщо ми будемо берегти м’яч, більш обережно гратимемо, буде усе гаразд.

– Чинник рідних трибун – наскільки він може допомогти обіграти Цмокі вдома?

– Звичайно, я сподіваюся, що він допоможе. Я сподіваюся, що зберуться люди. Така велика перерва була. Перша гра вдома, люди скучили і буде гарна підтримка. Вона і зараз відчувається. Навіть до Мінську приїхали підтримати нас. З прапорами Будівельника. Відчувається, що люди скучили за баскетболом. Сподіваюся, підтримка буде і ми зіграємо гарно.

– Не хвилювалися перед матчем?

– Ні. Просто ми ще не зовсім зіграні. Вони провели дві гри у кваліфікації Ліги чемпіонів. І підготовка у них буда більш серйозною. А у нас з Миколаєвом гра була, з Харковом, з Одесою. З Дніпром отримали -20 (Поразка «Будівельника» 65:91 у фіналі турніру Говорунова – ред.). І приїхали грати з хлопцями, які нормально підготовлені і з іншим рівнем. Проти таких грати важко. Ми гідно виглядали і якщо ми там зіграли досить непогано, то друга гра має бути для Будівельника набагато кращою.