Михайло Анісімов: Будівельнику не личить програвати

Анисим-тит

Центровий Будівельника Михайло Анісімов поділився своїми передчуттями від двораундового протистояння з мінським Цмокі. Саме ця білоруська команда виборола право зіграти з Будівельником у другому колі кваліфікації Ліги чемпіонів повідомляє сайт Федерації баскетболу України.

– Цмокі, звісно, є серйозним суперником, з великим досвідом. Він грає у Лізі ВТБ, де рівень більшості матчів достатньо високий. Ми ж давно вже не грали у єврокубках, розпочинати виступи після тривалої перерви непросто. Ми передивилися обидва їхні матчі з балканцями.

– Що помітив для себе?

– Цмокі схильні до швидкого баскетболу і не надто полюбляють захищатися. Треба грати у нашу гру, не у їхню. Якщо вони зможуть нав’язати нам свій баскетбол, це зменшить шанси на успіх. Їхні сильні сторони, наскільки це можна було побачити з картинки, це пікенроли, швидкий напад. Ну, їхня фішка – швидкий баскетбол, треба їх зупинити, не дати розбігатися.

– Що ми можемо зробити, щоб їх зупинити, які є для цього резерви?

– Ну, у нас резерви великі. У нас до останнього часу вісім гравців тільки тренувалися. Зараз вже підключаються більше – вже 10 хлопців тренуються і дві людини на підході. Резерв і запас є. Останню  свою гру з Дніпром (на турнірі Говорунова – ред.) передивилися, побачили, яких помилок припустилися, над чим треба працювати. То був, можна сказати, холодний душ для нас (поразка 65:91 – ред.). Програвати з такою різницею нам не личить. Та й взагалі Будівельнику не личить програвати. Ми дуже ретельно після цього працювали. Провели гарну роботу над помилками. Сподіваюся, виправимо їх і гратимемо у свою гру. У Мінську теж. Якщо нам вдасться це зробити, перемога прийде.

– Той факт, що перший матч ви проводите у гостях, повторний – вдома, дає вам якісь переваги?

– Це не дуже важливо. Точніше, я б сказав – не це важливо, вдома чи на виїзді. Дома, можливо, буде простіше. Якщо у Мінську не так складеться гра, як хотілося б, ще буде нагода виправити це. За підтримки рідних трибун, вболівальників. Навіть, якщо станеться розрив в очках, зможемо наздогнати.

– Вболівальницька підтримка сприятиме результату?

– Звісно, очікуємо усіх прихильників нашої команди на матчі. Граємо у Палаці Спорту, місця вистачить усім. 19-та година початку матчу – гарний час, коли вже робочий день добігає кінця і можна зарядитися позитивними емоціями на баскетболі. Сподіваємося, збереться чимало вболівальників і на майданчику буде гаряче.

– Чого чекати від Будівельника у цьому сезоні?

– Як завжди – чемпіонства. Це завжди було пріоритетом для Будівельника.