Меморіал Гаврилова: результати дня

gav2

В Запоріжжі розпочався традиційний передсезонний турнір пам’яті В’ячеслава Гаврилова. В оновленому ПС “Юність” чотири команди Суперліги Парі-Матч провели стартові ігри. 

Так в першому матчі БК “Одеса” була сильнішою за “Хімік” з Южного. Рівна гра на майданчику точилася перші три чверті, команди по черзі виходили вперед, а на останню перерву колективи пішли за невеликої переваги южненців. Проте, кращими нерви виявилися все ж в  одеситів, які вдало провели останній відрізок гри, набравши 31 бал за чверть, та відповідно перемогли у матчі.

В другому матчі господарі паркету – БК “Запоріжжя” впевнено переграли харків’ян. В першій чверті команда Валерія Плеханова здійснила відчутний ривок, на що “Політехнік” відповіді не знайшов. Після стартової десятихвилинки перевага господарів склала вже 14 очок, а на велику перерву команди пішли і взагалі за переваги запоріжців в 18 балів.
Єдиною десятихвилинкою яку команди провели рівно стала третя. Тімуру Арабаджи таки вдалося дещо скоригувати гру своїх підопічних, проте рівної чверті звісно ж було замало, аби врятувати гру. Запоріжжя додало ще +11 в останньому періоді і в підсумку розгромні 98:67 на табло в оновленому ПС “Юність”.
Меморіал Гаврилова. 

14 вересня. 

БК “Одеса” – БК “Хімік” – 80:75 

БК “Запоріжжя” – БК “Авантаж-Політехнік” – 98:67 

Сьогодні команди продовжать змагання. Хімік зіграє проти Харкова, а Запоріжжя проти Одеси.

15 вересня

14:00 БК “Хімік” – БК “Авантаж-Політехнік”
16:00 БК “Запоріжжя” – БК “Одеса”