Мавпи виграли кінцівку у Київ-Баскета

DSC-7773

Краща організація командої гри принесла перемогу чинному чемпіону.

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи– 75:80 (22:24, 17:20, 15:12, 21: 24)

6 жовтня 2018 року. Києва. Палац Спорту

Київ-Баскет: М. Горобченко, Луценко (7 + 3 перехоплення), Крутоус (6 + 5 підбирань), Мангано (10 + 5 підбирань), Сандул (13 + 8 підбирань + 3 перехоплення) – старт; Челован (2), Крік (20 + 4 передачі + 2 блок-шота), Носков (17 + 6 підбирань + 3 перехоплення)
Головний тренер: Євген Мурзін

Черкаські Мавпи: Б. Янг (18 + 7 передач – 4 втрати), Кольченко (17 + 5 підбирань + 4 передачі), Конєв (8 + 5 підбирань + 4 блок-шота – 4 втрати), Липовцев (3 + 5 підбирань), Скапінцев (2) – старт; Коклі (23 + 7 підбирань), Кобець (8), Артамонов, Ткаченко, Чумаков (1)
Головний тренер: Максим Міхельсон

Зустріч двох потенційних претендентів на медалі виявилася типовим матчем початку сезону. Обидві команди допускали дуже багато помилок, які на такому рівні повинні бути одиничними. Не уникли цього і мавпи, які на даний момент провели на чотири офіційні поєдинки більше. Але все ж цей фактор відбився на помітно кращій організації гри черкащан, що рухали м’яч в нападі набагато активніше. Кияни ж перші хвилини витратили на налагодження взаємодії в обороні, дозволяючи гостям занадто багато відкритих кидків. Та й надалі зупинити лідерів суперника Брендона Янга і Кріса Коклі їм за великим рахунком не вдалося. А в атаці Київ-Баскет, епізодично намагаючись використовувати перевагу в кількості і габаритах бігменов, в основному все ж покладався на індивідуальну майстерність Моріса Кріка і Дениса Носкова. Їх проходи, а також регулярні помилки Мавп і залишали господарів у грі, незважаючи на катастрофічну реалізацію триочкових.

До речі:  Топ 7 базерів сезону у Суперлізі

Після того, як наприкінці кияни розгубили 6-очкову перевагу, за хвилину до фінальної сирени рахунок став рівним. Але після ударів Олександра Кольченко і Коклі у відповідь на промах Кріка підопічним Євгена Мурзіна довелося фолити, а Янг з Кольченко з лінії не мазали.