Матч Вищої Ліги «Кремінь» — «Харківські Соколи» міг бути договірним

ukra

Недільний поєдинок Вищої Ліги «Кремінь» — «Харківські Соколи», що завершився перемогою «Кременя» у другому овертаймі з рахунком 95:94, міг носити договірний характер. Про це повідомляє сайт Sport Arena, посилаючись на запис у Facebook президента харківського клубу Сергія Чебишева:

«Минулої неділі (04.02.2018) я став свідком темної сторони баскетболу, яку дуже складно побачити навіть професіоналам. Мені стали відомі факти з гри між Кременем і Харківськими Соколами, які мають однозначні ознаки кримінального порушення відповідно до ч. 1 статті 369-3 КК України (протизаконне вплив на результати офіційних спортивних подій). У цій грі наша команда програла супернику в другому овертаймі з різницею в одне очко.

Мною і гравцями нашої команди були подані заяви з відеоматеріалом до генерального  секретаря Федерації баскетболу України Володимиру Драбиковському, в яких викладено відомі нам факти порушення. Також, подано заяву в національну поліцію.

До речі:  Команди чемпіонату України в Вищій лізі зіграли чергові матчі першого етапу

Сподіваюся, що ФБУ проведе ретельну перевірку і обов’язково покарає винних. Вчора на зборах нашого клубу команда прийняла рішення не продовжувати співпрацю з гравцями Сергієм Гущиним і Микитою Базилевим з морально-етичних міркувань», — написав Чебишев.

Відзначимо, що згаданий Чебишевим Микита Базилев на останній секунді не реалізував один із двох штрафних, які могли принести його команді перемогу в основний час матчу.