Малік Трент підписав контракт з БК Запоріжжя

zapor

Запоріжжя підсилилося американським захисником Маліком Трентом. Той уже приєднався до складу команди. Одразу по прильоту до України новачок потренувався та взяв участь у фотосесії, інформує прес-служба клубу.

Після ретельного обстеження стало відомо про тривалі терміни відновлення Джахада Томаса – скоріш за все він в цьому сезоні вже зіграти не зможе. Тому БК Запоріжжя припинив співпрацю з Томасом за взаємною згодою сторін і він повернувся лікуватися на Батьківщину. До того ж важку травму отримав ще один захисник команди – Максим Теряник. Тому керівництво БК Запоріжжя вирішило негайно підписати ще одного американського гравця, для того щоб збалансувати склад команди перед стартом нового сезону.

До речі:  Черкаські Мавпи зберегли Володимира Конєва

Вибір тренерського штабу припав на талановитого випускника колдежа Хемтон – Маліка Трента.

Малік Трент народився 20 червня 1996 року в американському Портленді. Почав навчатися та грати у студентський баскетбол в коледжі Техаського Християнського університету (Форт-Уерт, Техас, США), де в першому сезоні набирав у середньому за гру 11,6 очка, 3,0 підбирання та 2,7 передачі. Закінчував навчання у коледжі міста Хемтон (Вірджинія, США), де вивчав кримінальне право та грав у баскетбол і набирав у середньому за гру 13,4 очка, 3,9 підбирання та 3,3 передачі.