Максим Пустозвонов: “Ми добре грали, але в кінці не вийшло”

best

Форвард збірної України Максим Пустозвонов заявив, що після поразки від Туреччини (60:67) не можна опускати руки, а необхідно зібрати сили, щоб вийти на пік форми в лютневих матчах кваліфікації Кубка світу-2019.

«У першій чверті вони навіть не могли провести атаку на наше кільце. У якийсь момент отримали кілька легких м’ячів, не розібралися в захисті. Туреччина ж відчула кураж, адреналін. Прикро програвати такі матчі. Насправді, ми добре грали, але в кінці не вийшло у нас.

Немає сенсу зараз розслаблятися. Є ще ігри. Це лише другий матч – не все втрачено. У нас є шанси вийти далі, тому треба тренуватися, готуватися і в лютому показати максимум».

Захисник збірної України Олександр Липовий зазначив, що в протистоянні з Туреччиною суперникам явно супроводжувала удача.

«Намагаємося залишатися на позитиві, бо нічого трагічного не сталося. Турнір довгий. Ми зберегли різницю, хоч і програли. Сподіваємося, що обіграємо на виїзді Туреччину з тією різницею, яка нам потрібна. Необхідно брати ігри, які є домашніми.
В першу чергу, хочу подякувати нашим уболівальникам. Думаю, хоч ми й поступилися, матч їм сподобався. Викладалися на 100%, і на наступних іграх, які ми будемо проводити вдома, буде такий же ажіотаж і підтримка.

Удача була на боці турків. Тому що пара триочкових, які вони забили, – це їм пощастило, тому що м’яч «облизував» дужки і падав прямо в кільце.

Так, ми робили деякі помилки в кінці, але не треба засмучуватися. Треба йти далі».

Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов визнав, що в останній чверті поєдинку з Туреччиною українці суттєво зменшили в грі.

«Була важка гра, природно, і важкі емоції, тому що програли. В принципі, для глядачів був хороший матч – видовищний. Команди змагалися протягом всієї гри. В останній чверті багато чого не вистачало – десь сили, десь удачі. Не знаю. У нас дуже щільний графік був, але турки встигли за один день підготуватися і розібрати безліч комбінацій, що мене дуже здивувало, адже був лише один день на підготовку. Тим не менш, ми могли вигравати, але чогось не вистачило.
Швеція і Туреччина – зовсім різні команди, тому був абсолютно різний підхід до підготовки. Повторюся, що було дуже мало часу, щоб підготуватися.

Приємно, що був повний зал. Думаю, так і повинно бути, оскільки матчі збірної зараз рідко проходять в Україні, і люди скучили за баскетболом».

Джерело: xsport.ua