Максим Міхельсон: “Ми провалилися в кінцівці”

3

Прес конференція після матчу БК Будівельник – БК Черкаські Мавпи

Руслан Отверченко, захисник “Будівельника”:

– Гра була не настільки проста, як здається, почали трохи невпевнено. Не могли знайти свої кидки, але потім стали жорсткішими захищатися і втекли у відрив. Ми зробили невеликий гандикап, який намагалися утримувати всю гру. В кінці вже загравалися, так що є над чим працювати. Наша гра далеко не ідеальна і є проблеми як в захисті, так і в нападі.

Володимир Коваль, головний тренер “Будівельника”:

– Вітаю команду з перемогою. У першій половині зробили багато невимушених втрат. Просто віддавали м’яч супернику в руки, втрачали його в швидкому прориві не було організації гри. За рахунок цього “Черкаські Мавпи” дуже багато мали швидких проривів і набирали легкі очки. У четвертій чверті ми цей компонент трохи поліпшили, прибрали втрати, почали робити перехоплення, тікати у швидкий прорив. За рахунок цього і виграли гру.

Максим Дейна, форвард “Черкаських Мавп”:

– Сьогодні ми грали трохи краще ніж перший матч у Києві. Хочу сказати, що з кожним матчем ми ростемо як команда. Цю гру програли з-за великої кількості помилок у захисті і в нападі. Є певне непорозуміння. Думаю, з кожною грою ці помилки будуть зникати.

Максим Міхельсон, головний тренер “Черкаських Мавп”:

– Вітаю “Будівельник” із перемогою. Обидві команди розпочали матч досить важко. Мабуть позначився перерву на два тижні, який був у обох команд. “Будівельник” трохи краще увійшов у гру, але, в принципі, я вважаю, що протягом всього матчу гра була досить рівною. Ми провалилися вже в кінцівці, коли дали втекти супернику більше ніж на 10 очок, а так весь матч відставали від 5 до 10 очок. На жаль, завжди, коли наближалися до суперника в рахунку допускали дві-три дурні помилки, якими “Будівельник” користувався. В черговий раз ми не змогли впоратися з Русланом Отверченко. Знову у грі з нашою командою він показав чудову гру, з чим хочеться його привітати. Поки ми допускаємо багато помилок, наша гра не виглядає цілісною. Особливо в захисті, де майже в кожному матчі супернику дозволяємо набирати по 90 очок.

Джерело: basket.com.ua.