Максим Корнієнко: “ЄвроБаскет покажуть в Україні – це добре, а ми будемо старатися не розчарувати глядача”

IMG-20170830-135359-1-

За  годину збірна України стартує на ЄвроБаскеті – 2017. Останні приготування закінчено, жодних тренувань, лише тренажерка за бажанням і необхідністю, останній перегляд відео суперників і у бій. Від стартового матчу залежить дуже багато, на це звертають увагу усі. В тому, числі і наші давні знайомі – гравці німецької збірної.

Ось, що сказав форвард збірної і Бостон Селтікс Даніель Тайс у інетрв’ю сайту Німецького бскетбольного союзу: “Ми, гравці, дуже хочемо до Стамбулу, але дивитися вперед маємо від матчу до матчу. Однозначно це добре, що розпочинаємо, напевне, із найслабкішим серед наших суперників у групі – хоча ми ні в якому разі не недооцінюємо збірну України”.
Зазначимо, що це покоління збірної України знає як перемагати Бундестім, згадати хоча бминулорічну вольову перемогу у гостях. Перед стартом Євробаскету ми поспілкувалися із одним із ветеранів команди – Максимом Корнієнком, який демонструє спокій і впененість перед стратегічно важливим клатчем.
– Самопочуття у мене хороше, настрій теж чудовий, підготовчий період позаду, з нетерпінням чекаю початку ЄвроБаскету. Завтра бій і усе залежить саме від першого матчу. Як ми зможемо показати себе, так і піде і весь турнір, перша гра задає хід усьому чемпіонату. Нам належить вийти добре налаштованими, команду Німеччини ми розібрали від А до Я, ми вивчили їхні сильні сторони, розібрли їхнього лідера (Шредера), треба просто виходити і грати з піднятою головою впевненими у собі.
– Ти був учасником подій 2013 року, тоді у нашій групі теж були і Німеччина й Ізраїль, тоді, щоправда, ми розпочинали із дуже незручною збірною Бельгії, твої відчуття тоді і зараз відрізняються і чи сильно змінилася збірна Німеччини з тих пір?
– Я б не сказав, що вони сильно змінилися, вони грають у той самий баскетбол. Так змінилися деякі гравці, якісь позиції стали сильнішими, якісь позиції навпаки, стали слабкіше, проте в цілому ми зустрінемося із тією ж командою. Вона нам по зубах, головне, що б ми відчули впевненість у собі. У 2013 я був на своєму першому ЄвроБаскеті,
цей турнір для мене уже буде третім, тоді, пам’ятаю, я погано спав перед першою грою, усе біло по іншому, зараз, це стартове пердчуття мені не заважає, я став спокійніше.
– Для трьох хлопців, усе ж це буде дебют на ЄвроБаскеті, які твої спостереження чи хвилюються вони?
– Ви знаєте, усі вони пройшли низку товариських турнірв і отримали чималий досвід, тому виглядають вони цілком впевнено. Хоча, хто знає, як вони почувтимуться у день старту, утім, як би не було, більш досвідчені гравці допоможуть їм, підтримають, у цьому я не суніваюся. Ми будемо як єдиний кулак.
– У останній момент, було узгоджено питання трансляцій ЄвроБаскету в Україні на телеканалі Хспорт, яке має значення фактор показу для гравця, чи важливо – це для вас?
– Для нас важливо, щоб нас бачили вболівальники тай для поширення баскетболу – це теж великий плюс. Із нинішньою ситуацією у країні, на телеекранах переважає політика, а вона, як мені здається, не несе людям позитивних емоцій. Тому, я вважаю, цей негатив слід, якось розбавляти спортивними подіями. Те що ЄвроБаскет покажуть в Україні – це добре, а ми будемо старатися не розчарувати глядача.

Збірна України провела перше тренування у Ізраїлі


30 серпня збірна України мала повноцінний тренувальний день, друге тренування закінчилося о 20:55, збірна Німеччини відмовилася від вечірнього тренування, яке мало бути одразу після нашого, лише Робін Бенцінr поїхав до резервної зали де займався із тренером індивідуально. Додамо, що ниншня збірна України у середньому на 2 роки старше своїх опонентів, втім, результат зустрічі буде залежити не від статистики чи історії, а від настрою, підготовленності і вміння команд відборотися і дати необхідний результат тут і зараз.