Кирило Натяжко працює разом із командою у тренувальному таборі Дніпра

418

Колишній центровий національної збірної України Кирило Натяжко працює разом із командою у тренувальному таборі Дніпра, гравці якого розпочали підготовку до нового сезону.

27-річний бігмен пропустив два останніх сезони і тепер намагається повернутися до великого баскетболу. Ось що сказав з цього приводу сам Кирило у коментарі клубній прес-службі Дніпра:

«Усе літо я тренувався з Михайлом Мостовим (тренером Дніпра з ЗФП), а також з іншими хлопцями. У нас проходить звичайне тренування, чекаємо на інших хлопців. З усіма людьми у клубі, від персоналу до гравців, у мене хороші стосунки, я давно всіх знаю, тож тут відчувається хороша атмосфера, усе нормально».

Відзначимо, що останнім професійним клубом Натяжка була Астана, у складі якої українець закінчував сезон 2015/2016 у Лізі ВТБ. Кирило був стартовим центровим національної збірної України на історичних ЄвроБаскеті-2013, де наша команда посіла шосте місце, та чемпіонаті світу-2014.

До речі:  У Дніпрі відбулася презентація фонду імені вихованця місцевого клубу Олексія Леня

З 2009 по 2012 роки українець грав у NCAA у складі Арізони, після чого два сезони відіграв за маріупольский Азовмаш, з яким ставав срібним (2013) та бронзовим (2014) призером чемпіонату України, а також за підсумками сезону 2013/2014 визнавався кращим центровим української Суперліги.

Після українського етапу кар’єри Натяжко виступав за литовський Лєтувос Рітас, польский Туров, угорський Сольнок та казахстанську Астану.