Кирило Фесенко в інтерв’ю нашому сайту поділився очікуваннями від майбутнього Матчу зірок

45863711-1897550526959582-3841308338818121728-o

Центровий Дніпра та колишній капітан збірної України Кирило Фесенко в інтерв’ю нашому сайту поділився очікуваннями від майбутнього Матчу зірок, який 26 січня пройде в Запоріжжі. Також бігмен, який є одним з найзірковіших гравців Суперліги Парі-Матч, розповів про відновлення після травми, яка завадила йому взяти участь в останніх матчах регулярного чемпіонату.

Ти пропустив декілька останніх матчів в чемпіонаті, як себе зараз почуваєш?

– Стан в цілому задовільний, є деякі моменти, над якими мені треба буде попрацювати. Але є позитивний вектор і ті проблеми, які мене занепокоїли, потроху починають відступати. Так що я з оптимизмом дивлюсь у майбутнє. Але на майданчику, на жаль, поки що не працюю, доктори дозволили навантажувати себе тільки у “тренажерці”. На черзі наступна стадія відновлення і усе буде набагато цікавіше. Будуть нові відео у Facebook.

Як оціниш свою форму до останньої травми?

– Відчував, що в останньому матчі, під час якого я отримав це пошкодження, я був готовий повертатися до кондицій того Кирила Фесенка, якого усі знають. Тому ця травма стала для мене дуже сильним ударом і було непросто впоратись психологічно. Коли ти проходиш шлях після такої операції і у тебе вилізає трохи інша травма у тому ж коліні, це дуже прикро. Але нікуди від цього не подітись, тож маємо те, що маємо.

Як сприйняв те, що тебе обрали у стартову п’ятірку на Матч зірок?

– Це далеко не пересічна подія для мене і я дуже вдячний тим, хто за мене голосував. Сподіваюся розважити всіх в міру своїх можливостей. Колись я брав участь у Матчі зірок D-Ліги – тоді вона ще так називалась, і рівень її був дуже поганий – не те, що зараз. Ну і мені завжди дуже хотілося зіграти в українському зірковому матчі. Я дивився на фотки, бачив як хлопці там веселилися, як покійний Гриша Хижняк усіх розважав… Це круто і мені хотілося там побувати, а бути обраним у старті – за це взагалі велике дякую фанатам.

Як тобі формат Україна – Легіон? Може якійсь свій формат міг би запропонувати?

– Ой, ні, я такими питаннями не переймаюся. Єдине, що у нас в Дніпрі немає легіонерів, але є круті українські гравці і легіонерської квоти у нас не було. Тож, через те, що у нас грають лише українці, не змогли потрапити на матч Павло Ревзін, Макс Закурдаєв та Дмитро Глєбов, які, як на мене, теж цього заслуговують.

Дніпро грає без легіонерів. Подобається грати чисто українським складом?

– Так, і мені подобається грати вдома. Чесно, я не думав, що рівень чемпіонату буде настільки високим. Коли я слідкував за лігою, але знаходився за її межами, мені здавалося, що рівень буде слабшим. Але, коли я приїхав, розібрався, подивився, які тут гравці, та яких легіонерів запрошують, то можу сказати, що чемпіонат дійсно сильний.

Поки немає списків учасників конкурсів (списки вже з’явились – інтерв’ю бралося раніше), кого б зі своїх партнерів ти б відправив на контести?

– Мені було б цікаво подивитися на Сашу Мішулу в конкурсі майстерності – Skills Challenge. Саша – дуже сильний гравець, який, як я вважаю, трохи переріс рівень Суперліги і якому треба рухатись далі. Так от мені б було цікаво подивитись, як би він проявив себе у такому форматі конкурсу.

Хто для тебе головний шоумен в українському баскетболі?

– Григорій Хіжняк. Він створював шоу та дарував посмішки вболівальникам, та й взагалі усім, хто його оточував. Сподіваюсь, що у нас ще з’явиться така людина, яка зможе так талановито усіх розважати.