Київ-Баскет дотиснув Запоріжжя у четвертій чверті

kb

Запорожці довго і чесно трималися в грі, але в заключні вісім хвилин зовсім не впоралися з атакою Київ-Баскета.

Київ-Баскет — БК Запоріжжя 103:82 (22:13, 19:23, 25:24, 37:22)

12 жовтня 2018 року. Києва. СК «Меридіан»

Київ-Баскет: Горобченко (4), Луценко (6), Крутоус (19 + 6 передач), Мангано (22 + 6 підбирань), Сандул (5 + 7 підборів) — старт; Челован (6 + 4 підбирання), Носков (15 + 8 підбирань + 4 передачі), Петров (10 + 5 підбирань), Подковиров (3), Крік (13 + 9 передач + 8 втрат), О. Бондаренко, Лукинский.
Головний тренер: Євген Мурзін

Запоріжжя: Холтон (10 + 4 передачі), Кондраков (8), Мироненко (10 + 5 підбирань), Хілл (15 + 8 підбирань), Анісімов (7 + 6 підборів) — старт; Буц (9), Овдєєнко (9), Тарасенко, Трент (10 + 4 перехоплення), Вадим Биків.
Головний тренер: Валерій Плеханов

Київ-Баскет вже в першій чверті визначив лідерство, але невимушені помилки і непогана гра Запоріжжя на певних відрізках матчів не давала команді Євгена Мурзіна піти у надто великий відрив.

До речі:  Команда з Южного перемогла новачка Суперліги

По суті, гра проходила в режимі «Київ-Баскет відривається до 9-11 очок — Запоріжжя скорочує — Київ-Баскет відривається знову». Так проходило до початку четвертої чверті, коли фактор Грега Мангано, який провів бездоганний матч, таки зламав хребет запорожцям. У потрібний момент потрапив два триочкових і Моріс Крік. Видалення Станіслава Овдієнка за два неспортивних фоли команду Плеханова добило: резервісти не показували стабільності, та й американці помилялися напрочуд багато.

Київ-Баскет, отримавши простір, остаточно зафіксував гру в своїх руках і надалі лише нарощував лідерство, перетворивши його в непристойне.

Впевнена за рахунком перемога Київ-Баскета, незважаючи на велику кількість помилок у команди Євгена Мурзіна.