Кияни спокійно розбили гостей із Одеси

4J1C7187-700×420

Двадцять першого березня відбувся поєдинок між столичним Будівельником та одеською БІПою. Господарі спокійно здобули чергову перемогу в сезоні.

Інтрига в матчі була присутня протягом першої чверті, яку БІПа несподівано виграла 18:26. Але тільки на це і спромоглися підопічні Олега Юшкіна. Бездарна гра як в обороні, так і в нападі в другій та третій чвертях дозволила Будівельнику мало того, що наздогнати одеситів, так столична команда відірвалася в двадцять очок від гостей.

Таким чином спокійна перемога киян і чергова поразка БІПи 87:70.

У переможців традиційно не погано зіграв ветеран Михайло Анісімов. Черговий вдалий матч провів Павло Крутоус. Також класний поєдинок провів Руслан Отверченко, набравши більше всіх очок та половину командних триочкових. На мою думку він і був найкращим гравцем матча.

Наступні та останні поєдинки регулярки обидві команди проведуть 23 березня. БК Будівельник в столичному Палаці спорту прийме южненський БК Хімік, а одесити поїдуть до Черкаських мавп у Черкаси.

До речі:  Команда з Южного перемогла новачка Суперліги

Як ви всі знаєте, у столичному Палаці спорту кожного матчу БК Будівельника та збірної України проходить конкурс на влучність для вболівальників. Цього разу найвлучніший фан, який поцілить у перерві матчу Будівельник – БІПА в кошик з центра майданчика міг отримати 100 000 гривень. Мені пощастило взяти участь у цьому конкурсі. Саме мій номер квитка було названо під час великої перерви. Досить цікаві емоції ти відчуваєш, коли від одного кидка залежить 100 000 гривень, які ти можеш виграти. Звісно, я розхвилювався. Я не зміг попасти в кільце і виграти гроші, але емоції, які я відчував, запам’ятаю на все життя! Ще одна цікавинка це те, що мені не сподобалося перебувати на паркеті столичного Палацу спорту. Досить багато пилюки. Таке відчуття, що підлогу там взагалі не помили перед матчем. Але це всього лиш мій погляд.