Кваліфікація Кубка Світу-2019. Україна починає відбір перемогою над Швецією

image -11-

Українці практично весь матч домінували на майданчику, але не змогли вичавити максимум з ситуації і обмежилися скромною перемогою.

Група В, перший тур

Швеція — Україна 76:84 (22:25, 12:28, 19:16, 23:13)

24 листопада 2017 року. Норчеппинг. «Стедіум Арена»

Швеція: Массамба (3), Хаканссон (13 + 5 підбору), Черапович (26), Ст. Гаддефорс (12 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Рамстедт (7) — старт; Персон (7), Борг, Кьеллбом (1), А. Гаддефорс, Палмблад (5), Спарйс (7 + 4 підбирання).
Головний тренер: Ведран Босніч

Україна: Лукашов (11 + 4 передачі), Рябчук (5), Гладир (16 + 4 передачі), Бобров (10), Кравцов (17 + 4 підбирання) — старт; Пустозвонов (1), Кольченко, Липовий (4), Корнієнко (4 + 4 підбирання), Зайцев (5), Пустовий (1 + 4 підбирання), Мішула (10).
Головний тренер: Мурзін Євген

Українці провели практично зразковий матч, не рахуючи двох відрізків у третій та четвертій чвертях. Українська команда зберегла напрацювання з Євробаскету, завершуючи атаки або навісами на центрових, або триочковими кидками. З урахуванням того, що триочкові у гостей полетіли як треба (11/27 за підсумком, по ходу матчу відсоток був набагато вище), сумнівів у перемозі України не було практично з першої чверті гри.

Досягнувши 20 очок переваги в третій чверті, українці дозволили собі послаблення і дали шведам практично повернутися в гру. Своєчасні потрапляння Рябчука і Боброва зберегли гандикап, але ближче до кінця гри шведи знову наблизилися на відстань в межах 10 очок і цілком могли закінчити гру ближче, чим закінчили – не потрапили триочковий на останній хвилині.

При відмінній грі Гладиря, Кравцова і Лукашова, в України є багато аспектів, у яких необхідно додати у грі з Туреччиною. В першу чергу, в ефективності лавки (Артем Пустовий награв -18 за свої хвилини). Так розбазарювати настільки солідну перевагу ми просто не маємо права. В іншому, це була дуже впевнена перемога, щоб її обговорювати. Гра з Туреччиною в цьому розрізі стає ключовою. Чекаємо неділі.