Кубок Європи ФІБА. Наш суперник: БК Сігал Пріштіна

image

25 і 27 жовтня БК “Хімік” зіграє дві гри Кубка Європи ФІБА в Косово проти самої успішної місцевої команди – “Сігал Пріштіна”. І виїзний, і домашній матч “Хіміка” проходить на майданчику суперника по причині відсутності дипломатичних відносин між Україною і Косово, таким чином наша домашня гра могла бути проведена тільки на нейтральній території і буде домашньої тільки формально.

Між тим, протистояння українського і косовського клубу обіцяє цікаву інтригу, за якою ми будемо стежити за інтернет-трансляцій на каналі YouTube.

По-перше, сильний суперник цікавий сам по собі, команда “Пріштіна” розпочала виступ у Кубку Європи ФІБА з групового етапу, куди перемістилася з Ліги Чемпіонів, не пройшовши кваліфікацію. У груповому раунді 18 жовтня косівський клуб записав на свій рахунок першу перемогу на майданчику бельгійського “Монса” з рахунком 74:72, перегравши суперників на останніх секундах зустрічі. У команді “Сігал Пріштіна” три легіонера – британець і два американці, і основний кістяк колективу складається з місцевих виконавців. Лідери клубу – Лис Шоші – 14 очок і 7 підбирань у середньому на його рахунку; Дрилон Хаджризи – 14 очок, 2 підбирання, 2 передачі, 2 перехоплення; Албан Висів – 13 очок; Ендрю Лоуренс – 7 очок і 3 підбирання; Вейн Мартін – 6 очок, 5 підбирань.

Команда “Сігал Пріштіна” є чинним чемпіоном країни і найтитулованішим клубом Косово: 13-кратний чемпіон, 12-кратний володар Кубка, тричі – Суперкубка країни, чемпіон Балтійської Ліги 2015 і 2016 р.

Друга складова інтриги цій зустрічі – тренерська дуель Аудриуса Пракураитиса і Віталія Степанівського, добре знайомих по сезону 2013-2014.р., коли обидва фахівці працювали в БК “Хімік” асистентами Карліса Муйжниекса, і прекрасно знайомі один з одним. Нагадаємо, в 2014 році БК “Хімік” вперше у своїй історії піднявся на другу сходинку п’єдесталу, завоювавши срібні медалі чемпіонату України.

Наскільки вдасться наставникам БК Хіміка та “Пріштіни” приготувати один одному сюрпризи у цьому протистоянні, покаже гра. Ми бажаємо нашому клубу успішно пройти це випробування і добути такі потрібні очки.

Джерело: khimik.com.ua.