Кубок Європи ФІБА. БК Хімік розгромлений в Косово

logo

Велика кількість втрат і прохідний двір під своїм кільцем призвели до значної поразки южненців

Регулярний чемпіонат. 3-й тур. Група G

«Хімік» (Україна) – «Пріштіна» (Косово) – 59:78 (14:26, 16:15, 14:19, 15:18)

Хімік: Колтер 3, Марченко, Павлов 8, Еріенс 12, Петров 8 – старт; Лав 5 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Мальчевський, Рябчук, Антипов 12 + 7 підбирань, Сидоров 11 – 4 втрати

Приштина: Лоуренс 15 + 7 передач + 5 перехоплень, Беріша 11 + 7 підбирань + 5 передач, Хайрізі 6 + 6 підбирань, Весели 9 + 3 перехоплення – 4 втрати, Шоши 8 + 2 блок-шоти – 4 втрати – старт; Ешо 8, Азем 6, Г. Ругова 7, Мартін 8

Головною проблемою «Хіміка» на старті матчу стало величезна кількість втрат у нападі, якими особливо грішив Кирило Марченко. Причому практично за кожну з них «Пріштіна» карала у швидких контратаках, дуже скоро створивши значний доробок. Однак варто було формальним господарям змусити суперника атакувати позиційно, як у тих виникали труднощі. Багато в чому тому, що на цей раз южненці максимально позбавили волі Дардана Беріші. Найчастіше косовари змушені були в таких ситуаціях кидати із-за дуги при дуже слабкій реалізації триочкових. Вихід Джейсона Лава приніс українцям більше шкоди ніж користі, оскільки центровий ще явно не набрав оптимальну форму і помилявся у простих ситуаціях.

У другій чверті підопічні Віталія Степанівського діяли на чужій половині набагато акуратніше, але Деррік Колтер раніше не міг подолати щільну особисту опіку, а використовувати перевагу в габаритах передній лінії вдавалося лише епізодично. У той же час «Хімік» регулярно пропускав проходи під кільце, а тому не міг скоротити відставання і пішов на велику перерву, поступаючись 11 очок.

Дуже непогані відрізки захисту в третьому періоді южненці перекреслили черговою серією помилок в атаці, втративши можливість переломити хід поєдинку. А потім «фарба» українців знову перетворилася на прохідний двір, до якого заходили практично всі бажаючі. У заключній десятихвилинці «Хімік» зовсім опустив руки. І якщо б косовари, повівши «+25» ще за п’ять хвилин до кінця, не розслабилися, то поразка була абсолютно принизливим.