Кубок України: Рівне продовжує боротьбу за трофей

rivne2

Рівне вийшло до наступного етапу Кубка України, впевнено здолавши вдома в другому матчі другого етапу столичних Шаманів – 90:81.

Після першого поєдинку рівненці мали лише 3 очки переваги, то ж налаштовувалися на важку боротьбу. Упродовж стартової чверті гості намагалися не відпускати господарів у відрив. Серед іншого допомогли киянам у цьому влучні триочкові Катаєва та Саченка. Але завершальне в чверті дальнє влучання Сотника з Рівного зафіксувало 6-очкову перевагу господарів.

Уже в другій 10-хвилинці стала відчутно позначатися ігрова перевага Рівного. У середньому на одну результативну атаку гостей випадало три від господарів. То ж на велику перерву Рівне вже мало 16 очок переваги.

Втім завчасно капітулювати аматори не збиралися. По перерві Шамани зупинили ріст переваги господарів. На заключну чверть різниця становила 13 очок. Чимало зусиль для цього доклав у складі киян Морозов, який набрав за 3-тю чверть 10 очок.
Заключна чверть почалася з перестрілки дальніми кидками. Спочатку Кісільчук так відзначився за господарів, а рівнозначну відповідь надав Гнатенко. Згодом також триочковими у гостей відзначилися Катаєв і за ним Морозов. Та загальна різниця все ще залишалася значною – 12 очок. За 2:44 до сирени Гаркавенко триочковим скоротив загальну різницю до 6-ти очок. Однак перелому в грі це не принесло. Господарі не дозволили киянам вирвати перемогу. Фінальне влучання з-за дуги «шамана» Гнатенка зафіксувало підсумкову 9-очкову різницю.
Рівне продовжує боротьбу за Кубок. У наступному раунді суперником буде Старлайф з Чернівців. Матч у Рівному має відбутися 1 листопада, в Чернівцях – 5 листопада.

КУБОК УКРАЇНИ
Другий етап
Матч 2

Рівне – Шамани (Київ) – 90:81
Перший матч – 71:68