Кубок України: перші перемоги і уроки

ЛУЦК

11 жовтня було зіграно три перших матчі першого кваліфікаційного раунду Кубка України. В усіх господарі виявилися сильнішими.

Символічно, що завдяки організаційним зусиллям ФБУ Кубок України стартував у столичному Палаці Спорту. Честь розпочати боротьбу за почесний трофей на головній арені України випала КСЛІ-Київбаскету і їхнім госям – Старому Луцьку. Обидві команди представляють першу лігу. У господарів це молоді хлопці з київського ліцею-інтернату. А Старий Луцьк тепер представляє баскетбольну Волинь замість клубу Суперліги Волиньбаскета, який припинив існування.  Попри свій юний вік господарі діяли по-дорослому – на початку третьої чверті підопічні Андрія Харчинського були попереду +12. Лучанин Едуард Федчук, який торік ще виступав у Супепрлізі ледь не вирішив долю матчу самотужки. У заключній чверті він реалізував два триочкових поспіль і вивів свою команду вперед, але бажання перемогти у господарів виявилося вищим 66:65.

Боротьба на паркеті Палацу спорту у Києві виявилася найбільш запеклою з усіх трьох протистоянь 11 жовтня. Коростень переміг Вінницьких Зубрів з перевагою у вісім очок 82:74. Це при тому, що перед заключною чвертю гості вели у рахунку 58:51. Але Коростень надпотужно провів останню десятихвилинку 31:16 і поставив усе догори дригом.

Ще більш переконливо обіграв своїх опонентів Старлайф. Чернівчани у боротьбі з ще одним дебютантом першої ліги кам’янець-подільським ДіДіБао досягли планки у сто набраних очок. Пропустили теж чимало – 84. Але перевага +16 перед матчем-відповіддю усе ж таки залишає більше шансів на продовження боротьби Старлайфу.

Матчі-відповіді в усіх трьох парах відбудуться 15 жовтня

Кубок України
Чоловіки
Кваліфікація. Перший раунд
Перші матчі
11 жовтня

м. Київ
КСЛІ-Київ-Баскет
 – Старий Луцьк 66:65

м. Чернівці
Старлайф 
– ДіДіБао 100:84

м. Коростень
Коростень 
– Вінницькі Зубри 82:74