Кубок України: негостинні господарі з Рівного, Дніпра та Черкас

cup2

Після Харкова та Маріуполя о 19:00 15 листопада ще три матчі 1/8 фіналу Кубка України серед чоловіків почалися в Рівному, Дніпрі та Черкасах.

Найзапеклішим виявився поєдинок в Рівному, де друга команда Дніпра чинила гідний опір амбітним суперникам з Вищої ліги.

Гості активно почали зустріч, кілька разів за стартову чверть забили з-за дуги. То ж у підсумку виграли 10-хвилинку в 9 очок. У другій чверті господарі трохи скорочували відставання, але в підсумку на велику перерву гості мали все ті ж 9 очок переваги. По перерві ситуація почала поволі змінюватися. Рівне наздогнало суперника, навіть на певний час вийшло вперед. Все ж на заключну чверть гості знову були лідерами. Та мали лише 3 очки перевагу. У заключній 10-хвилинці господарі таки дотисли агресивних гостей.
Схоже, матч-відповідь 18 листопада в Дніпрі легкого життя гостям з Рівного зовсім не обіцяє.

Перша команда Дніпра вдома впевнено перемогла суперників з Запоріжжя. Дніпряни одразу почали агресивно та переконливо, як вони роблять це останнім часом у Суперлізі Парі-Матч. Уже за першу чверть вони відірвалися на 12 очок. У другій 10-хвилинці господарі подій не форсували. Різниця зросла лише на 2 очки. По перерві господарі знову трохи додали, довівши зустріч до переконливої 23-очкової перемоги. Матч-відповідь у цій парі відбудеться 14 грудня.

У Черкасах Мавпи також впевнено переграли гостей. Хоча в першій чверті вищолігові гості з Кропивницького майже на рівних боролися з представником Суперліги Парі-Матч. Та вже в другій 10-хвилинці команда Максима Міхельсона чітко дала зрозуміти, хто господар майданчика. Особливо виклалися Конєв з Джеферсоном. У підсумку на велику перерву Мавпи мали 18 очок переваги. Змінити ситуацію гостям забракло сил. Фінальна сирена зафіксувала 24-очкову перемогу Черкаських Мавп. Матч-відповідь відбудеться 14 грудня.

КУБОК УКРАЇНИ
1/8 фіналу. Чоловіки
Перші матчі

Рівне – Дніпро-2 – 73:63 (14:23, 17:17, 20:14, 22:9)
Рівне: Кісільчук 20 о 2 пд, 4 пр; Федорчук 14 о, 4пд; Дубнюк 13 о, 5 пд.
Дніпро-2: Лущан 18 о, 5 пд, 1пр.

Дніпро – Запоріжжя-ZOG – 102:79 (27:15, 25:23, 24:21, 26:20)
Дніпро: Тимофеєнко 27 о, 11 пд

«Черкаські Мавпи» – «Золотий Вік» – 93:69 (23:20, 26:11, 21:22, 23:16) ПС «Будівельник» «Черкаські Мавпи»: Бояркін (3), Кольченко (7 + 5 підбирань + 4 передачі, 4 втрати), Конєв (11), Липовцев (3), М. Джефферсон (24 + 2 блок-шота) – старт; Кобець (13), Руслов (4 передачі), В. Ткаченко (5 + 7 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шота), Джурич (4), Ш. Девіс (17 + 5 підбирань), Беллфілд

«Золотий Вік»: Сосою (5), Цибін (9), Антонець (5), Юрченко (9), Моторчук (7) – старт; Мызь (), Дробязко (16 + 3 перехоплення – 4 втрати), Масальський (2), Унгурян (8), Козловець (8)

МБК «Маріуполь» — «Хімік-2» 91:64 (22:17, 20:20, 35:7, 14:20)

«Маріуполь»: Рижов (26 + 5 підбирань + 5 передачі + 4 перехоплення), Боднар (11 + 5 передачі + 4 втрати), Ніфонтов (18 + 5 підбирань), Зуєв (20 + 17 підбирань), Березкін (4 + 6 підбирань + 5 блок-шотів) — старт; Білюк (5), Єрьомін (3), Нежвицкий, Завалін (2), Агальцев (2). Головний тренер: Сергій Завалін

«Хімік-2»: Козак (3), Рахимшаиков (22), Клевзуник (9 + 7 підбирань), Безима (3 + 5 підбирань), Скіра (6) — старт; Шавгаров (1), Головчик (3), Гарячий, Ковляр (6), Івашов (8), Фреш-Стаханов (3 + 5 підбирань).

«Політехнік» — «СумДу» 114:69 (26:25, 29:14, 24:14, 35:16)

«Політехнік»: Кузнєцов (13 + 4 передачі), Барнс (21 + 7 передачі), Козлов (14 + 7 підбирань + 7 передач), Рочняк (14 + 7 підбирань), Вуйович (11 + 7 підбирань + 4 передачі) — старт; Рудаков (5), Савченко (6), Чавунів (6), Павленко (2), Тарасенко (10 + 5 підбирань), Хаджишехович (12 + 5 підбирань).

«СумДу»: Стародуб (11 + 5 передач), Бузько (19), В. Кривич (6 + 4 передачі), Глинчак (14), Чесак (13) — старт; Мороз, Торба (2), Ташкінов (4 + 6 підбирань), Чалий.