Кубок України. «Дніпро» впевнено виходить у чвертьфінал

CMOL9926

«Запоріжжя» тримало дніпрян в напрузі протягом трьох чвертей, неодноразово вело в рахунку, але розвалилося в останній чверті.

Кубок України. 1/8 фіналу. Другий матч

Запоріжжя-ZOG – Дніпро 68:83 (8:17, 30:18, 18:22, 12:26)

Запоріжжя: Ткачук, Щепкін 16, Овдєєнко 2 + 5 підбирань, Нікітін, Буц 9 + 6 підбирань – старт; Анісімов 10 + 7 підбирань, Ясиненко, Теряник 5 + 4 передачі, Ворник 12 + 6 підбирань, Кондраков 13 + 6 передач

Дніпро: Мішула, Вільховецький 8 + 5 передач, Глєбов, Ревзін 10 + 4 передачі, Тимофеєнко 14 + 9 підбирань – старт; Шундель 6 + 5 підбирань, Закурдаєв 10 + 6 підбирань, Шевченко 9

Перший матч – 79:102

Перша чверть пройшла за низької результативності. Господарі за 10 хвилин набрали лише 8 очок, реалізувавши 3 кидки з гри. Гості завдяки трохи кращого відсотку влучань та перевазі на щитах виграли чверть. Запоріжці перегорнули усе з ніг на голову у другій десятихвилинці. Підопічні Валерія Плеханова оформили дуже потужний ривок 18:2, завдяки якому не тільки вирівняли гру, а й вийшли в лідери. Господарі суттєво додали у захисті, що допомгло їм відповідно і знайти свою гру на чужій половині майданчику.

У другій половині напруга на майданчику досягла свого апогею – причому і ігрового, і психологічного. Незважаючи на солідну перевагу здобуту дніпрянами в домашньому матчі команди билися в цій грі до останнього. Запорожці лідирували по ходу більшої частина третьої чверті, проте під завісу десятихвилинки гостям вдалося перехопити ініціативу, а ключовий ривок команда Журавльова зробила в кінцівці.

Дніпро реалізував серію дальніх кидків і провів вдалий відрізок в захисті, завдяки якому отримав 10-очкову перевагу. Дніпро зберіг комфортний відрив до кінця матчу, перемігши в принциповому поєдинку Запоріжжя і здобувши путівку у чвертьфінал. Господарі, в свою чергу, гідно протистояли фавориту протягом 30 хвилин гри, але варішальний відрізок, нажаль для своїх уболівальників, програли вчисту.