Кубок України. «БІПА» вирвала перемогу в «Миколаєва»

bipka

«Корабели» відіграли більше десятка очок по ходу четвертої чверті, але перемога все ж залишилася за господарями.

БІПА-Одеса здобула вдома з мінімальною різницею перемогу над Миколаївом-ЦОП у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Гості після зміни тренера грали з піднесенням на чолі з Володимиром Поляхом. Дебют зустрічі став бенефісом Кушнірова, який двічі відзначився з гри та ще раз зі штрафного. Лише після цього господарі «розмочили» рахунок. Втім миколаївці до кінця чверті перевагу так і не віддали. За підсумками стартової 10-хвилинки +7 очок на користь гостей.

Господарі в другій чверті змогли вирівняти становище. А активні дії Кривцова та Белікова на останніх хвилинах дозволили вийти вперед до великої перерви.

З початком третьої чверті гра знову пішла на рівних. Однак під кінець цієї частини зустрічі одесити знову додали й у підсумку вже мали 13 очок запасу.

Здавалося, в господарів уже не буде суттєвих проблем, враховуючи перебір фолів з боку Кушнірова, який був одним з кращих у гостей. Однак миколаївці поступово повернулися в боротьбу. За дві з половиною хвилини до сирени вони взагалі знову вийшли вперед. У гостей на останніх хвилинах добре пішли триочкові. Та крапка в матчі була все ж за господарями. Спочатку Тищенко, а потім Танкслі зі штрафних вирвали мінімальну перемогу для своєї команди.

Таким чином, у цьому двобої остаточно все з’ясується в другому матчі 14 грудня в Миколаєві.

КУБОК УКРАЇНИ
Чоловіки. 1/8 фіналу
Перший матч

Миколаїв. 19:00

БІПА-Одеса – Миколаїв-ЦОП – 82:81 (18:25, 22:13, 29:18, 13:25)
БІПА-Одеса: Кривцов 15о+5пд+2пр, Танкслі 12о+5пд+1пр, Луценко 12о+4пд+4пр, Бєліков 12о+1пд+3пр.
Миколаїв-ЦОП: Анікієнко 17о+3пд+1пр, Тонченко 14о+1пд+8пр.