Кубок Європи ФІБА. Черкаські Мавпи крупно програють Приштині

MAV

Матч на нейтральному полі не приніс чемпіонам України позитивних емоцій.

Регулярний чемпіонат. Група Е, четвертий тур

Черкаські Мавпи-Приштина 73:92 (15:21, 26:25, 16:31, 16:15)

7 листопада 2018 року. Вільнюс. «Летувос Рітас Арена»

Мавпи: Янг (17 + 6 передач), Арнетт (4), Кольченко (3), Чумаков (9), Скапінцев (11) — старт; Отверченко (3), Ткаченко (5), Коуклі (16 + 9 підбирань), Воєвода (5).
Головний тренер: Максим Міхельсон

Приштина: Беріша (16 + 7 передач + 6 втрат), Девіс (26), Мейфілд (10 + 7 подброров + 7 передач), Майлс (14), Букичу (12 + 8 підбирань) — старт; Аземі, Крестінін (11 + 5 підбирань), Андерсон (3 + 4 передачі).
Головний тренер: Дамір Мулаомерович

Всю першу половину, яка проходила у відносно рівній боротьбі, не покидало відчуття того, що Пріштіна, на відміну від Мавп, може додати при необхідності. Команда Міхельсона насилу стримувала натиск атакуючої групи гостей, але таки стримувала за рахунок солідної гри Брендона Янга і вибухів пари Чумаков-Коуклі.

Пріштіна вже в другій чверті вирвалася вперед на непогану відстань, але Мавпи скоротили дистанцію до шести очок, з якими і пішли на велику перерву.

Після нього настав провал. Як і в першому матчі в Косово, Мавпи не стримали натиск Пріштіни на периметрі, і в якийсь момент не змогли відповідати в тому ж ритмі. Девіс, Беріша і Мейфілд почали точно стріляти здалеку ледь чи не в кожній другій атаці, а черкащани цей ривок пропустили і відповідали лише втратами та фолами. Як підсумок, за лічені хвилини різниця в рахунку зросла до 18, а потім і до 25 очок.

Відігратися в такій ситуації чемпіон України не зміг. Триочкові з потрібним відсотком не полетіли, та й захист занадто топив команду Міхельсона.

Третя поразка Мавп у чотирьох іграх, яка робить вихід черкащан до наступного раунду вкрай проблематичною.