New Orleans Pelicans v Golden State Warriors – Game Two

Команди НБА зіграли 2 травня чергові матчі плей-оф.

Торонто – Клівленд – 112:113 OT (33:19, 27:38, 27:25, 18:23, 7:8)
Рахунок серії – 0:1

Торонто досить потужно розпочав зустріч, вигравши стартову чверть 33:19. Але до великої перерви зусиллями ЛеБрона Джеймса Клівленд поступався лише 3 очки. Друга половина пройшла в більш рівній боротьбі, хоча більшу її частину попереду були господарі. За півтори хвилини до кінця четвертого періоду Репторс вели 4 очки, проте два влучних кидки Джеймса перевели гру в овертайм. А в ньому два дальніх потрапляння Кайла Корвера і Джей Ар Сміта дозволили Кевс піти у відрив. Фред ВанВліт мав можливість принести перемогу канадцям, але промахнувся з-за дуги за 3 секунди до фінальної сирени.

До речі:  Х'юстон уклав з Клінтом Капела новий п'ятирічний контракт

Голден Стейт – Новий Орлеан – 121:116 (27:29, 31:26, 30:31, 33:30)
Рахунок серії – 2:0

Стефен Каррі повернувся в лад після майже півторамісячної відсутності, вийшовши на майданчик за чотири хвилини до кінця першої чверті. Незважаючи на це Нью-Орлеан вів рівну боротьбу аж до середини заключного періоду. Пеліканса домінували в «фарбі» і ефективно використовували можливості для швидких контратак. Проте за сім хвилин до кінця Андре Ігудала і Кевін Дюрант організували ривок Голден Стейт 9:0, який і став ключовим.