Хімік – Чемпіон Суперліги!

phoca-thumb-l-018-7001

Столичний Київ-Баскет приймав Хімік в третьому матчі фінальної серії плей-оф Суперліги Парі-Матч, який проходив у Палаці спорту. 

Команди демонстрували рівну гру на старті матчу, але господарі за рахунок кращого відсотку влучань з гри заволоділи перевагою. У другій чверті кияни продовжили тиснути на суперника через фарбу, але окремо відзначаємо свінгменів господарів Кріка та Крутоуса, які до великої перерви записали до свого активу 24 очка на двох.

Але головним сюжетом першої половини, а може й матчу стали події наприкінці другої чверті: головний тренер южненців Віталій Степановський отримав два технічних фоли за 25 секунд і достроково залишив залу Палацу спорту задовго до закінчення матчу.

Як виявилось, втрата тренера лише завела южненців, які провели дуже потужний відрізок в третій чверті. Гості нав’язали боротьбу на щитах і навіть заволоділи перевагою в фарбі, вигравши серію відскоків у зоні суперника. До того ж Хімік додав агресії в захисті та відчув впевненість на чужій половині майданчику, що дозволило гостям виграти чвертіь26:12 та перегорнути все з ніг на голову, отримавши 4 очка переваги перед заключною десятихвилинкою.

Якщо в першій половині на своїх плечах южненців тягнув Едвін, то у другій частині гри на повну увімкнувся Павлов, який провів черговий переконливий відрізок. Українець розривав опонентів у трисекундній та допоміг своїй команді втримати здобуту перевагу. Також відзначаємо надзвичайно важливий триочковий Марченка – головного ікс-фактору южненців в цьому плей-оф, а також два підбирання на чужому щиті та фантастично важливі очки Едвіна наприкінці гри, які не дозволили киянам підібратися в рахунку.

Київ-Баскет не зумів продемонструвати характер у вирішальній частині гри та зазнав домашньої поразки, яка означає, що Хімік втретє в історії став чемпіоном України, вигравши заключний матч серії з рахунком 79:73!


Суперліга Парі-Матч. Фінал. Третій матч

Київ, Палац спорту

Київ-Баскет – Хімік 73:79 (23:16, 21:18, 12:26 )

Київ-Баскет: Горобченко 5, Крік 21 – 4 втрати, Крутоус 14, Нванкво 9 + 11 підбирань, Сандул 5 + 6 підбирань – старт; Латкович 10 + 5 підбирань, Челован 2, Луценко, Петров 7 + 5 передач

Хімік: Едвін 26 + 7 підбирань + 5 передач, Рябчук 6 + 7 підбирань, Марченко 3, Павлов 20 + 8 підбирань, К. Джонс 11 + 7 підбирань – старт; Войналович, Антіпов, Сидоров 13