Календар 2017-2018

Суперліга Парі-Матч

29.09.2017 87:53 БК Будівельник БК Черкаські Мавпи СК Меридіан
29.09.2017 68:84 ОБК БІПА БК Хімік УСК “Одеса”
30.09.2017 73:65 МБК Миколаїв БК Запоріжжя-ZOG ПС Надежда
01.10.2017 72:84 БК Політехнік (Харків) БК Дніпро
05.10.2017 59:61 БК Запоріжжя-ZOG БК Будівельник ЗАС
05.10.2017 80:76 МБК Миколаїв БК Черкаські Мавпи ПС Надежда
05.10.2017 92:82 ОБК БІПА БК Політехнік (Харків) УСК “Одеса”
07.10.2017 71:77 БК Запоріжжя-ZOG БК Черкаські Мавпи ЗАС
07.10.2017 67:96 МБК Миколаїв БК Будівельник ПС Надежда
07.10.2017 100:73 БК Хімік БК Політехнік (Харків) ФСК Олімп
08.10.2017 89:66 БК Дніпро ОБК БІПА КСК “Шинник”
11.10.2017 96:61 БК Будівельник БК Політехнік (Харків)
11.10.2017 61:79 БК Черкаські Мавпи БК Дніпро ПС Будівельник
13.10.2017 77:86 БК Будівельник БК Дніпро
13.10.2017 91:77 БК Черкаські Мавпи БК Політехнік (Харків) ПС Будівельник
13.10.2017 84:77 ОБК БІПА БК Запоріжжя-ZOG УСК “Одеса”
15.10.2017 78:66 ОБК БІПА МБК Миколаїв УСК “Одеса”
15.10.2017 105:78 БК Хімік БК Запоріжжя-ZOG ФСК Олімп
19.10.2017 77:84 БК Запоріжжя-ZOG БК Політехнік (Харків) ЗАС
19.10.2017 68:101 МБК Миколаїв БК Дніпро ПС Надежда
21.10.2017 78:70 БК Запоріжжя-ZOG БК Дніпро ЗАС
21.10.2017 72:66 МБК Миколаїв БК Політехнік (Харків) ПС Надежда
03.11.2017* 64:63 ОБК БІПА БК Будівельник УСК “Одеса”
03.11.2017* 67:68 БК Хімік БК Черкаські Мавпи ФСК Олімп
05.11.2017* 82:79 ОБК БІПА БК Черкаські Мавпи УСК “Одеса”
05.11.2017* 58:62 БК Хімік БК Будівельник ФСК Олімп
03.11.2017 79:84 БК Запоріжжя-ZOG МБК Миколаїв ЗАС
29.10.2017* 71:88 БК Черкаські Мавпи БК Будівельник ПС Будівельник
04.11.2017* 71:64 БК Хімік ОБК БІПА ФСК Олімп
05.11.2017 98:64 БК Дніпро БК Політехнік (Харків) КСК “Шинник”
08.11.2017* 53:88 БК Політехнік (Харків) БК Хімік
09.11.2017 70:97 ОБК БІПА БК Дніпро УСК “Одеса”
09.11.2017 83:79 БК Будівельник МБК Миколаїв
09.11.2017 83:58 БК Черкаські Мавпи БК Запоріжжя-ZOG ПС Будівельник
11.11.2017 78:66 БК Будівельник БК Запоріжжя-ZOG
11.11.2017 86:81 БК Черкаські Мавпи МБК Миколаїв ПС Будівельник
11.11.2017 65:80 БК Хімік БК Дніпро ФСК Олімп
11.11.2017 86:77 БК Політехнік (Харків) ОБК БІПА
19.11.2017 78:65 БК Дніпро БК Хімік КСК “Шинник”
30.11.2017 59:67 БК Запоріжжя-ZOG ОБК БІПА ЗАС
30.11.2017 76:67 МБК Миколаїв БК Хімік ПС Надежда
01.12.2017 93:60 БК Дніпро БК Черкаські Мавпи КСК “Шинник”
01.12.2017 81:96 БК Політехнік (Харків) БК Будівельник
02.12.2017 58:78 БК Запоріжжя-ZOG БК Хімік ЗАС
02.12.2017 83:51 МБК Миколаїв ОБК БІПА ПС Надежда
03.12.2017 82:59 БК Дніпро БК Будівельник КСК “Шинник”
03.12.2017 83:92 БК Політехнік (Харків) БК Черкаські Мавпи
07.12.2017* 86:55 БК Будівельник ОБК БІПА
07.12.2017* 86:78 БК Черкаські Мавпи БК Хімік ПС Будівельник
08.12.2017 102:80 БК Дніпро МБК Миколаїв КСК “Шинник”
08.12.2017 76:84 БК Політехнік (Харків) БК Запоріжжя-ZOG
09.12.2017 82:56 БК Будівельник БК Хімік
09.12.2017 111:90 БК Черкаські Мавпи ОБК БІПА ПС Будівельник
10.12.2017 89:86 БК Дніпро БК Запоріжжя-ZOG КСК “Шинник”
10.12.2017 68:74 БК Політехнік (Харків) МБК Миколаїв
23.12.2017* 89:83 БК Будівельник БК Черкаські Мавпи
23.12.2017 83:88 ОБК БІПА БК Хімік УСК “Одеса”
24.12.2017* 59:69 БК Політехнік (Харків) БК Дніпро
24.12.2017 87:72 МБК Миколаїв БК Запоріжжя-ZOG ПС Надежда
11.01.2018 63:67 БК Запоріжжя-ZOG БК Будівельник ЗАС
11.01.2018 76:84 МБК Миколаїв БК Черкаські Мавпи ПС Надежда
12.01.2018 93:69 БК Дніпро ОБК БІПА КСК “Шинник”
12.01.2018 81:87 БК Політехнік (Харків) БК Хімік
13.01.2018 72:87 БК Запоріжжя-ZOG БК Черкаські Мавпи ЗАС
13.01.2018 72:69 МБК Миколаїв БК Будівельник ПС Надежда
14.01.2018 92:78 БК Дніпро БК Хімік КСК “Шинник”
14.01.2018 86:81 БК Політехнік (Харків) ОБК БІПА
18.01.2018 87:72 БК Будівельник БК Політехнік (Харків)
18.01.2018 91:81 БК Черкаські Мавпи БК Дніпро ПС Будівельник
19.01.2018 86:85 ОБК БІПА БК Запоріжжя-ZOG УСК “Одеса”
19.01.2018 96:77 БК Хімік МБК Миколаїв ФСК Олімп
20.01.2018 74:81 БК Будівельник БК Дніпро
20.01.2018 80:85 БК Черкаські Мавпи БК Політехнік (Харків) ПС Будівельник
21.01.2018 98:78 ОБК БІПА МБК Миколаїв УСК “Одеса”
21.01.2018 82:93 БК Хімік БК Запоріжжя-ZOG ФСК Олімп
01.02.2018 83:89 БК Запоріжжя-ZOG БК Політехнік (Харків) ЗАС
01.02.2018 75:85 МБК Миколаїв БК Дніпро ПС Надежда
02.02.2018 74:84 ОБК БІПА БК Будівельник УСК “Одеса”
02.02.2018 85:92 БК Хімік БК Черкаські Мавпи ФСК Олімп
03.02.2018 64:90 БК Запоріжжя-ZOG БК Дніпро ЗАС
03.02.2018 83:89 МБК Миколаїв БК Політехнік (Харків) ПС Надежда
04.02.2018 87:109 ОБК БІПА БК Черкаські Мавпи УСК “Одеса”
04.02.2018 83:82 БК Хімік БК Будівельник ФСК Олімп
09.02.2018 78:77 БК Черкаські Мавпи БК Будівельник ПС Будівельник
10.02.2018 66:60 БК Запоріжжя-ZOG МБК Миколаїв ЗАС
11.02.2018 86:78 БК Хімік ОБК БІПА ФСК Олімп
11.02.2018 108:64 БК Дніпро БК Політехнік (Харків) КСК “Шинник”
13.02.2018 96:76 БК Черкаські Мавпи МБК Миколаїв ПС Будівельник
15.02.2018 85:74 БК Будівельник МБК Миколаїв
15.02.2018 104:86 БК Черкаські Мавпи БК Запоріжжя-ZOG ПС Будівельник
16.02.2018 68:75 ОБК БІПА БК Дніпро УСК “Одеса”
16.02.2018 92:69 БК Хімік БК Політехнік (Харків) ФСК Олімп
17.02.2018 78:84 БК Будівельник БК Запоріжжя-ZOG
18.02.2018 76:67 ОБК БІПА БК Політехнік (Харків) УСК “Одеса”
18.02.2018 90:93 БК Хімік БК Дніпро ФСК Олімп
01.03.2018 59:84 БК Запоріжжя-ZOG ОБК БІПА ЗАС
01.03.2018* 79:66 МБК Миколаїв БК Хімік ПС Надежда
02.03.2018 69:83 БК Дніпро БК Черкаські Мавпи КСК “Шинник”
02.03.2018 65:70 БК Політехнік (Харків) БК Будівельник
03.03.2018 79:86 БК Запоріжжя-ZOG БК Хімік ЗАС
03.03.2018 85:89 МБК Миколаїв ОБК БІПА ПС Надежда
04.03.2018 75:70 БК Дніпро БК Будівельник КСК “Шинник”
04.03.2018 75:96 БК Політехнік (Харків) БК Черкаські Мавпи
21.03.2018 87:70 БК Будівельник ОБК БІПА
23.03.2018 88:72 БК Черкаські Мавпи ОБК БІПА ПС Будівельник
23.03.2018 86:81 БК Будівельник БК Хімік
23.03.2018 80:72 БК Дніпро МБК Миколаїв КСК “Шинник”
23.03.2018 81:96 БК Політехнік (Харків) БК Запоріжжя-ZOG
25.03.2018 99:67 БК Черкаські Мавпи БК Хімік ПС Будівельник
25.03.2018 97:77 БК Дніпро БК Запоріжжя-ZOG КСК “Шинник”
25.03.2018 92:90 БК Політехнік (Харків) МБК Миколаїв

* – перенесені матчі