Євген Мурзін – про збірну Україну, роботу в “Київ-Баскеті” і цілях на рік

image-3

Головний тренер Київ-Баскета Євген Мурзін, який також очолює національну чоловічу збірну України, підбив підсумки року, що минає. Зокрема своє місце роботи в клубі він охарактеризував влучним висловом: «улюблена робота». До вашої уваги підсумки року від Євгена Мурзіна.

Про роботу в Київ-Баскеті
“Це робота, улюблена робота, якою я ніколи не боявся, тому для мене це не є додатковим навантаженням, адже я займаюся улюбленою справою. У мене є можливість поекспериментувати, спробувати різні варіанти захисту і нападу, що допомагає мені зрозуміти якісь свої помилки. У клубі ціна питання не така висока, як у національної збірної, тому в першу чергу це робота, а робота це завжди плюс для мене”.

Про першу частину сезону Суперліги Парі-Матч 2018/2019
“Сезон проходить напружено. Важко передбачити якийсь результат і, мабуть, 90% матчів закінчуються з різницею менше 7 очок. Мене це радує, адже в таких іграх виховується характер. Може, хотілося б, щоб було більше ніж вісім команд, адже кожна команда проводить по чотири гри з кожної, плюс кубкові матчі, і притираються один до одного. Але я задоволений сезоном, адже він тримає всіх в напрузі, всі команди борються за перемоги, немає прохідних матчів. Я вважаю, що цей сезон вже більш успішний, ніж минулий.

До речі:  Названо розширений склад молодіжної збірної України для підготовки до Євробаскету U-20

Про виступи збірної України у 2018 році
“Важке питання для мене. Я б охарактеризував цей рік, як рік нестабільних виступів збірної України. Були і хороші матчі, а були і такі, за які соромно. Після успішного виступу в лютому, коли ми виграли дві гри, можна назвати провалом виступ збірної в червні. Те ж саме можна сказати і про вересень: після перемоги над Іспанією поразка в матчі з Чорногорією завдала сильного удару”.

Про цілі на 2019 рік
“Мета одна і інший не може бути – вихід на Чемпіонат світу. Нам треба вигравати два матчі -вдома проти Чорногорії і на виїзді – проти Словенії. Це дає нам шанс поборотися за путівку на світову першість. Цим живу і про це мрію, як і всі гравці”.