Головний тренер збірної України та Максим Пустозвонов уже поспілкувалися з журналістами

mz2

Попри те, що чоловіча збірна України з баскетболу лише перший день у Запоріжжі команді Євгена Мурзіна вже вдалося обжитися у цьому місті. Вранці українські збірники провели перше тренування у новому залі «Юність», а перед вечірнім тренуванням головний тренер та Максим Пустозвонов уже поспілкувалися з журналістами.

Спілкування відбулося у ході круглого столу в стінах Запорізької ОДА. На питання журналістів окрім Мурзіна та Пустозвонова відповідав очільник Запорізької федерації баскетболу Валерій Елькінсон та начальник управління молоді фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталія Власова.

У ході спілкування Євген Мурзін подякував Запоріжжю за прекрасні умови і охарактеризував шанси збірної України на вихід з непростої відбіркової групи.

“Сьогодні у нас прекрасні умови, – розпочав Євген Мурзін, – ігровий зал “Юність” заслуговує на те, щоб приймати європейські матчі найвищого ґатунку: сучасний, теплий, чистий та комфортний. Упевнений, що уболівальникам приємно відвідувати матчі на такій сучасній арені. На сьогодні є кроки у поліпшені інфраструктури і вони робляться у тому числі і завдяки зусиль керівництва ФБУ, але будемо відвертими, поки такий зал, як “Юність” – поодиноке явище для українського спорту.

Щодо гри проти Словенії, то я скажу однозначно – нас цікавить лише перемога! Ми зобов’язанні в четвер перемагати, аби зберегти шанси на продовження боротьби за право зіграти на чемпіонаті Світу. Ситуація не з простих, шанси не високі, але вони є. Нам потрібно виграти три гри з чотирьох і ми отримаємо дуже високий шанс аби вийти на чемпіонат Світу”.

Валерій Елькінсон, президент федерації баскетболу Запорізької області: “Хочу подякувати президенту ФБУ – Михайлу Бродському за довіру у виборі домашньої арени збірної. Запоріжжя дійсно вперше прийме матч чоловічої національної збірної. До цього у нас не було відповідних умов, сьогодні і збірній, і уболівальникам приємно та комфортно у новій арені. У нас люди дуже люблять спорт і я думаю трибуни “Юності” будуть повністю заповнені. Користуючись нагодою запрошую усіх небайдужих підтримати нашу збірну у грі проти чемпіонів Європи”.

За словами сторожили збірної України – Максима Пустозвонова атмосфера у команді хороша. Колектив хоч і молодий, але дуже згуртований. Сам же Пустозвонов брав участь в останній грі проти Словенії, коли Україна у груповому раунді чемпіонату Європи 2017 поступилася майбутнім чемпіонам Європи.

До речі:  Жіноча збірна України продовжує підготовку до чемпіонату Європи-2019

“Я не думаю, що тримаємо зуб на словенців через поразку влітку на Євробаскеті, – зауважив Пустозвонов, – “сьогодні це уже абсолютно інша історія. У нас серйозно змінився склад у порівнянні з Євробаскетом у них теж колосальні зміни. У них залишилися Мурич і Лапорник, але це уже інший склад Словенії. Нам не потрібно зациклюватися на історії протистоянь, а треба виходити та обігрувати словенців дома і у лютому на виїзді, так само, як обігрувати Чорногорію. Поки у нас є шанс наздогнати Латвію треба за нього хапатися”.

Нагадаємо, що чоловіча збірна України у четвер (29-го листопада, 19:00) прийме збірну Словенії у запорізькому залі “Юність”.