«Хімік» зупинив «БІПу» в четвертій чверті

crop

Южненці поступалися по ходу другої половини, але відмінно зіграли четверту чверть і заслужено перемогли. Пропустивши всього 7 очок за 10 хвилин, южненці змогли переломити хід важкого матчу і перемогти в одеському дербі.

«Хімік» — «БІПА» 71:64 (22:17, 15:22, 13:18, 21:7)

10 грудня 2017 року. Південний. УСК «Олімп»

«Хімік»: Колтер (15 + 4 передачі), Марченко (2), Еріанс (6), Павлов (8 + 6 підбирань), Петров (18 + 14 підбирань) — старт; Мальчевський (8 + 7 підбирань), Антипов (2), Сидоров (12). Головний тренер: Віталій Степановський

«БІПА»: Артамонов (9 + 5 передач), Бєліков (13 + 5 підбирань), Ефіанайі (18 + 8 підбирань), Кривцов (2 + 6 підбирань), Тищенко (8 + 8 підбирань) — старт; Луценко (5), Алфьоров (3), Ходів, Тихонов (6 + 6 підбирань), Волчанов. Головний тренер: Олег Юшкін

Двухочкові кидки: 15/37 (40%) — 17/41 (41%)

Триочкові кидки: 5/14 (35%) — 6/23 (26%)

Штрафні кидки: 26/37 (70%) — 12/17 (70%)

Підбори: 38-44;

Передачі: 11-15;

Втрати: 8-12.

«Хімік» володів невеликою перевагою по ходу першої половини зустрічі, проте в третій десятихвилинці гостям вдалося перевернути гру за рахунок хорошої гри на щитах, непоганої оборони і стабільного набору очок. Южненці, навпаки, уперлися в стіну, оголюючи звичні проблеми в організації нападу. На останню перерву команди йшли за рахунку 50:57 і здавалося, що «БІПА» сьогодні цілком в змозі відсвяткувати дебют Олега Юшкіна на тренерському містку перемогою над його колишньою командою…

… іншої думки на цей рахунок були господарі. В першу чергу, Ілля Сидоров і В’ячеслав Петров. Сидоров почав відігравати різницю першим, забивши шість очок поспіль складними кидками. Потім підтягнувся Петров, які у відсутність Джейсона Лава і забивав, і підбирав, і грав у захисті. На чужій половині поля в стіну уткнулась вже «БІПА», яка не могла набрати очки близько семи хвилин. За цей час «Хімік» встиг вийти вперед і навіть створити невеликий заділ.

Наприкінці одесити зовсім вже судорожно намагалися відігратися, але ні один з дальніх кидків від лідерів гостей в кільце не потрапив. «Хімік» довів гру до перемоги, чітко пробиваючи штрафні.