Хімік вдруге переміг команду з Миколаєва

himm

Южненський Хімік вдруге переміг Миколаїв у бронзовій серії плей-оф чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ

Плей-оф. Бронзова серія. Матч 2

25 квітня
Южне. 18:00
Хімік – Миколаїв – 100:92 ОТ (19:22, 22:18, 24:20, 18:23, 17:9)
Хімік: Петров, Павлов, Сидоров, Аріанс, Колтер; Мальчевський, Антипов, Марченко.
Миколаїв: Носков, Тонченко, Мусієнко, Онуфрієв, Кушніров; Анікієнко, Давидюк, Хохоник, Попов.

Друга гра Хіміка і Миколаєва вийшла куди більш цікавою, ніж перша. Корабели відразу зачепилися за суперника, повели в рахунку і втратили лідерство лише під кінець першої половини.

Третю десятихвилинку Хімік почав здорово. Серія ударів здалеку дозволила команді Степанівського повести в рахунку з різницею в 10+ очок. Однак Миколаїв, злегка обтрусившись, почав повертатися в гру і оформив повернення прямо до кінця чверті.

Більш того, ведені неймовірним Сергієм Поповим, Корабели продовжили камбек і за п’ять хвилин до кінця четвертої чверті навіть вийшли вперед після кидка Олександра Кушнірова. Хімік вперед повів Ілля Сидоров, южненці знову кілька разів відірвалися в рахунку, але у Миколаєва причаївся в засідці Олексій Онуфрієв — два триочкових від капітана Миколаєва поспіль дозволили Корабелам знову вийти вперед (81:83).

У наступній атаці Миколаїв відбився і цілком міг би вирішити всі питання на свою користь, але Денис Носков, за кілька секунд до кінця довгого нападу, просто забув, в якій стороні знаходиться кільце. Покарання прилетіло миттєво — Сидоров був точний з проходу і зрівняв рахунок всередині останньої хвилини. Свої останні атаки команди не реалізували: Попова заблокували, Мальчевський змастив відразу дві спроби на кінець володіння. Овертайм.

До речі:  Нищівні данки Девіса і Анікієнко – у відеоогляді матчу Черкаські Мавпи – Миколаїв

У п’ятихвилинці у Хіміка п’ятьма очками за перші дві хвилини вистрілив Віталій Мальчевський, після чого ключовий кидок з фолом забив Деррік Колтер. В цей же час у Миколаєва в нападі не виходило нічого — Кушніров змастив кілька кидків з-під кільця, а перші бали Миколаєву в овертаймі приніс Олексій Онуфрієв на початку четвертої хвилини. Відразу після Колтер ще раз забив у швидкому прориві, різниця повернулася на позначку у 8 очок і Миколаєву довелося брати тайм-аут.

Хвилина Корабелам не допомогла. Хімік свого вже не упустив, відповівши очками другого шансу на прохід Мусієнко. Відіграти 7-9 балів за 40 секунд гості не змогли (хоча намагалися і відчайдушно фолили на суперника, який все ж залишав їм шанси до останнього) і максимально віддалилися від бронзових медалей. Хімік, навпаки, наблизився.Серія переїжджає в Миколаїв, де продовжиться через три дні.