Хімік повів у бронзовій серії з Миколаєвом

Score-5

Хімік повів у гонитві за бронзові нагороди української Суперліги Парі-Матч.

Зробивши ключовий ривок в третій чверті господарі паркету забезпечили собі комфортну різницю та не перемогли.

Анкета матчу:

Южне. ФСК “Олімп”

БК “Хімік” – МБК “Миколаїв” – 71:60 (17:16, 19:18, 16:5, 19:21)

Рахунок серїі: 1:0

БК “Хімік”: Петров – 20оч, 9пб; Павлов – 10оч, 10пб.

МБК “Миколаїв”: Носков – 15оч, 5пб; Кушніров – 11оч, 7пб.

На перший матч бронзової серії обидві команди вийшли з втратами. Хімік не дорахувався дискваліфікованого Олександра Рябчука, а Миколаїв всю першу половину був змушений обходитися без Костянтина Анікієнко.

Практично всю стартову чверть опоненти демонстрували величезне бажання атакувати тільки через «фарбу» і ще більше вміння захищатися проти такого нападу. Точні далекі і середні кидки довгий час були відсутні як клас, і лише під кінець ситуація в цьому відношенні трохи покращилася. На цьому відрізку домінував на майданчику В’ячеслав Петров, який набрав більше половини очок своєї команди і майже третину від забитого обома суперниками разом.

У другому періоді продуктивність нападу збільшилася, хоча здалеку противники раніше били дуже неточно. І господарі, і гості активно шукали щастя в проходах, але южненці діяли більш комбінаційно. Вони зуміли на час втекти вперед на 8 очок, але, завдяки індивідуальним зусиллям Дениса Носкова, на велику перерву миколаївці пішли, поступаючись лише 2 пункти.

До речі:  Плей-оф Суперліги. Хімік розібрався з Київ-Баскет в першому матчі фіналу

Ключовою у поєдинку стала третя десятихвилинка. Миколаїв, зовсім перестав потрапляти з-за дуги, абсолютно застопорився в нападі. Гості вперлися в стіну під кільцем суперника, допускали багато втрат і в кінці кінців збилися на індивідуальні дії, чим особливо грішив Шкарпеток. У той же час Хімік продовжував гнути свою лінію і регулярно забивати, використовуючи перевагу в передній лінії. Намагаючись щось змінити, Володимир Полях навіть випустив на майданчик Анікієнко, але це не допомогло, і перед останньою перервою перевага господарів досяг 13 очок.

У заключній чверті миколаївці, завдяки агресивності Кушнірова Олександра і Сергія Попова, налагодили гру в атаці. Але разом з тим не змогли ліквідувати дірки в захисті під щитом. У підсумку, коли за три з половиною хвилини до кінця перевага южненців досягло 15 очок, і питання про переможця було знято.