Господарі майданчика зуміли втримати перевагу над БК Політехніком у напруженій кінцівці зустрічі.

a27t4779

Вагома перевага в «фарбі» принесла успіх господарям.

21 жовтня 2017 року. Миколаїв. ДС «Надія»

Миколаїв – Політехнік – 72:66 (26:18, 13:19 19:19, 14:10)

Миколаїв: Шостуха 14 + 5 підбирань, Попов 9 + 9 передач, Іванов, Онуфрієв 10 + 6 підбирань, Кушніров 18 + 8 підбирань + 3 перехоплення – старт; Анікієнко 14 + 8 підбирань + 2 блок-шота, Носков 2 + 5 підбирань – 5 втрат, Шепіль 5

Політехнік: Йованович 14, Козлов 11 – 5 втрат, Рудаков 8, Тарасенко, Вуйович 12 + 5 підбирань – старт; Рочняк 4, Б. Барнс 13 + 9 підбирань + 8 передач, Хаджишеховіч 4

МБК Миколаїв зумів захопити ініціативу зі старту і вже по ходу першої чверті добився переваги в 12 очок. Господарі володіли відчутною перевагою в «фарбі», де Олександр Кушніров і Костянтин Анікієнко перегравали Ніколу Вуйовича і Алміра Хаджишеховича. Однак потім БК Політехнік поступово зменшував розрив і в третьому періоді навіть на хвилину вийшов вперед. Причиною того стала зокрема низька реалізація господарями триочкових. У заключній десятихвилинці харків’яни кілька разів скорочували відставання до 2 очок і одного разу зрівняли рахунок, але безліччю реальних шансів перехопити ініціативу не скористалися.

Герой матчу

В черговий раз свої лідерські якості продемонстрував бігмен Миколаєва Олександр Кушніров, який не тільки став автором переможних кидків, а й записав до активу 18 очок і 8 підбирань, ставши найкориснішим гравцем матчу з рейтингом ефективності 26 балів.

Наступні матчі

Миколаїв наступний матч гратиме 3 листопада на виїзді проти Запоріжжя-ZOG, а Політехнік 5 листопада на виїзді зіграє проти Дніпра.