Головний тренер “Ніко-Баскет” Берестнєв: “З появою титульного спонсора зможемо поборотися за вихід в Суперлігу”

hark

У вищій лізі чемпіонату України з баскетболу «Ніко-Баскет-СДЮСШОР-4» у спортшколі «Надія» двічі обіграв «Маріуполь» – 94:73, 94:70. Після другого матчу відбулася прес-конференція головного тренера миколаївської команди Валентина Берестнєва, на якій він розповів про сьогодення та перспективи «Ніко-Баскет».

– Валентин Борисович, що показали стартові матчі чемпіонату України серед команд вищої ліги?

– Що стосується виступу нашої команди, то перемоги у Кропивницького над одним із стабільних лідерів вищої ліги «Золотим століттям», а також успішна гра в спортшколі «Надія» проти МБК «Маріуполь» підтверджують плідність передсезонної підготовки. При цьому і окремі недоліки в грі кореняться там же. Адже перший збір ми почали в неповному складі – Горобченко і Заплотинский були зайняті в молодіжної збірної України, яка брала участь у чемпіонаті Європи U20.

З-за хвороби пізніше приступив до тренувань Жуковський. Довелося поборотися за запрошення в наш склад Гуменюка – у нього були інші пропозиції. Але нам на позицію центрового обов’язково потрібен був досвідчений «великий». А ось Мещеряков, який влітку «вільним агентом», припав нам «до двору» навіть при тому, що вакансія легкого форварда в команді була заповнена.

Відповідно не всі баскетболісти почали регулярний сезон в оптимальних фізичних кондиціях, а також у своїй найкращій спортивній формі. Зараз у нас утворився двотижневу перерву перед наступними матчами в чемпіонаті. Так що використовуємо його для підвищення зіграності баскетболістів та відпрацювання технічних елементів.

– До речі, не затісно трьом командам майстрів в одному залі з півдюжиною колективів СДЮСШОР-4?

– Дуже важко знаходити час для тренувань. Одного залу спортшколи «Надія» абсолютно недостатньо. А інших подібних споруд з 1982 року у нас не з’явилося. Але будемо виходити з реальних можливостей.

– Кілька слів про суперників та можливі перспективи «Ніко-Баскет» у чемпіонаті вищої ліги…

– Поки в чемпіонаті ми познайомилися лише з двома суперниками. Перед початком сезону провели товариські матчі з «Хіміком-2» і динамівцями Одеси. З южненцами обмінялися перемогами, а в одеситів виграли двічі. Але, по-перше, і статус ігор не дозволяє робити далекосяжні прогнози, і сила команд із втягуванням в офіційні змагання істотно змінюється.

Так, одним з фаворитів турніру вважається «Кремінь». А він раптом поступається дебютанту з Харкова. Так що сюрпризів не завжди приємних для фаворитів – нас чекає чимало. Можуть «вистрілити» і «Дніпро-2», та Суми. Як кажуть, життя розставить всіх по місцях…

Що стосується наших планів, то націлюємося поборотися за призове місце в чемпіонаті і вище піднятися в розіграші кубка України. Зараз ведемо переговори з можливим титульним спонсором нашого клубу. Це «Прометей» Рафаеля Горояна. Якщо «Ніко-Баскет» отримає додаткове фінансування, постараємося втрутитися в розподіл путівок в українську Суперлігу.

– Кілька місяців тому ви називали серед пріоритетів команди підйом рівня миколаївського баскетболу, підготовку резерву для МБК «Миколаїв».

– Ми продовжуємо працювати в цьому напрямку, у нас в команді грає вісім миколаївців! На жаль, керівництво МБК «Миколаїв» про співпрацю з нами мова поки не веде, тому кожен клуб працює сам по собі.

Інформацію взято з сайту  niknews.mk.ua.