Голден Стейт – чемпіон НБА

orig-389333

У четвертому поєдинку фіналу НБА, що проходив на паркеті «Клівленд Кавальєрс», боротьби не вийшло.

«Ворріорс», вигравши попередні три гри, не стали повертати серію до Каліфорнії. Четвертий матч став найлегшим для Каррі і К: «Голден Стейт» на протязі всього матчу мали комфортну перевагу над суперником і без особливиз зусиль довели гру до перемоги.
Фінал. четвертий матч
Клівленд – Голден Стейт – 85: 108 (25:34, 27:27, 13:25, 20:22)

Рахунок в серії – 0: 4

Голден Стейт не став відкладати оформлення чемпіонського титулу до повернення на домашню арену. Тим більше, що чинити запеклий опір Клівленд знову не зміг. Гості обрушили на Кевс град триочкових, і навіть при посередній реалізації цього виявилося достатньо. Господарі знову взяли багато підбирань в нападі, але в цілому атакували дуже неефективно. Вже до великої перерви Уорріорс вели 9 очок, а у третій чверті остаточно добили суперника.

До речі:  Грегг Попович повторив рекорд НБА, отримав 520 перемог в гостях

Таким чином, «Ворріорс» вдруге поспіль і втретє за останні чотири роки виграли НБА.

Головним героєм зустрічі став захисник «Ворріорс» Стефен Каррі, який записав до свого активу 37 очка, 6 підборів і 4 передачі. Форвард «Голден Стейт» Кевін Дюрант оформив тріпл-дабл: 20 очок, 12 підбирань і 10 передач.

У складі «Кавальєрс» найрезультативнішим став форвард Леброн Джеймс, який набрав 23 очки, зробив 7 підбирань і віддав 8 передач. У Кевіна Лава в активі 13 очок і 9 підбирань.