Героїчна кінцівка від Дугата допомагає «Будівельнику» обіграти «Хімік»

017-8412-1015×675

Американський легіонер «будівельників» приніс перемогу своїй команді у важкому виїзному матчі серією вдалих дій на останній хвилині.

Южне, СК Олімп

Хімік – Будівельник 58:62 (12:15, 15:16, 17:14, 14:17)

Хімік: Колтер 16, Сидоров 3, Мальчевський 5, Петров 7 + 8 підбирань, Лав 12 + 6 підбирань – старт; Рябчук 2, Павлов 5 + 5 підборів, Еріанс 8

Будівельник: Дугат 20 + 7 підбирань + 4 передачі, Отверченко, Крутоус 16, Сандул 12 + 5 підбирань, Анісімов 4 + 6 підбирань – старт; Брістол 0 + 7 підбирань, Місяць 10 + 5 підбирань, Зотов 0 + 5 підбирань + 3 передачі – 4 втрати

«Будівельник» вийшов на матч без Дроздова, Філдса, Вінтоняка і Конате, по ходу першої половини ледь не втратив Михайла Анісімова (пропустив половину чверті через травму ноги, але повернувся на поле) і втратив Володимира Коваля, вилученого з лавки за надто емоційну реакцію на суддівське рішення ще у другій чверті. Але навіть в цих умовах кияни відчайдушно билися і змогли затягнути «Хімік» в дуже в’язкий баскетбол, в якому кожне очко мало подвійну ціну. А потрапляли «будівельники» сьогодні краще: незважаючи на 0 від Руслана Отверченка, з відмінним відсотком здалеку вистрілив Павло Крутоус, кращий матч за «Будівельник» провів Максим Сандул, так і інші партнери працювали на командне справу.

«Хімік» всю гру шукав свій напад і відрізками виглядав непогано. Однак цих відрізків було занадто мало, щоб відчувати себе комфортно. Приблизно з початку третьої чверті южненці стали поступово відвалюватися в рахунку, утримуючи суперника на 5-7 очок. Саме з такою різницею команди підходили до матчу, але «Хіміку» вдалося скористатися серією помилок «Будівельника» (вінцем яких став промах Павла Крутоуса з-під кільця у швидкому відриві) і зрівняти рахунок – Сидоров вирівняв становище (58:58) за дві хвилини до кінця.

Затяжна атака «Будівельника» слідом ні до чого не привела, «Хімік» свій шанс не використав, а потім гру в свої руки взяв Генрі Дугат. Силовий прохід MVP минулого сезону Суперліги вивів його команду вперед. В атаці у відповідь сам Дугат заблокував середній кидок Іллі Сидорова, а після – реалізував штрафні кидки після тактичного фолу. На довершення всього, Генрі ще й забрав підбір після промаху Мальчевського в заключній атаці гри.

«Будівельник» здобув перемогу, яку ні в якому разі не можна назвати «красивою», «класної» і так далі. Але таки здобув. А «Хімік» програв. Знову.