Фесенко і Гладир ведуть свої команди до перемог

27629216-1852577398141505-3535499552991086701-o

Продовжується серія результативних матчів Святослава Михайлюка і хороші поєдинки Артема Пустового, Кирила Фесенко, Сергія Гладира і Юссуфа Санона стали головними подіями минулого тижня для українців, які виступають за кордоном.

НБА Олексій Лэнь, «Фінікс»

Через наслідки травми гомілкостопа центровий Лэнь взяв участь лише в двох з чотирьох матчів тижня. В них він набирав за 10.0 очок (реалізація двоочкових 71%, штрафних 77%) і здійснював по 6.5 підбирання за 18 хвилин в середньому за гру. «Фінікс» обидва рази програв і займає 13-е місце в Західній конференції з співвідношенням перемог і поразок 18-36.

NCAA Святослав Михайлюк, університет Канзасу

Свінгмен Михайлюк продовжує грати на дуже високому рівні, хоча і дещо знизив ефективність. У двох зустрічах він відзначався 19.5 очка (реалізація двоочкових 44%, триочкових 39%, штрафних 67%), 6.0 підбираннями, 2.5 передачі і 1.5 блок-шота за 39 хвилин в середньому за гру. Канзас по разу виграв і програв.

Mykhailiuk

Іспанія Артем Пустовий, «Обрадойро»

Продуктивність центрового Пустового не допомогла його команді уникнути поразки від «Сарагоси». За 33 хвилини він набрав 12 очок (4/10 двоочкових, включаючи 2 данка, 4/4 штрафних), зробив 7 підбирань (3 в нападі) і поставив 2 блок-шота за 3 втратах і 4 фолах. «Обрадойро» програв у гостях 87:93. Артем продовжує лідирувати в Лізі АСВ за середньою кількістю блок-шотів з показником 2.2 і йде восьмим за підбір (6.1).Після 19-ти турів «Обрадойро» займає в регулярному чемпіонаті 11-е місце з 9 перемогами при 10 поразках.

Туреччина В’ячеслав Кравцов, «Ескішехір»

Центровий Кравцов повернувся у стартовий склад і помітно поліпшив особисті показники. У матчі з «Банвітом» він за 24 хвилини відзначився 7 очками (3/4 двоочкових, 1/5 штрафних), 3 підбираннями (1 в нападі), 1 перехоплення та 1 блок-шотом при 1 втрати та 3 фолах. Його команда програла вдома 80:81.

Після 17 турів «Ескішехір» йде в регулярному чемпіонаті Туреччини 8-м з співвідношенням перемог і поразок 10-7.

Італія Кирило Фесенко, «Авелліно»

Центровий Фесенко був набагато результативніше в Серії А, ніж в єврокубках. У зустрічі Ліги чемпіонів з «Арісом» він записав в актив 4 очки (2/7 двоочкових), 7 підбирань (4 в нападі), 2 передачі та 1 блок-шот за 16 хвилин. «Авелліно» переміг вдома з рахунком 79:66. В матчі Серії А з «Торіно» на рахунку Кирила за 22 хвилини виявилося 15 очок (7/10 двоочкових, включаючи 1 данк, 1/1 штрафних), 5 підбирань (2 в нападі) та 1 передача за 2 втратах і 3 фолах. Його команда виграла в гостях 77:59.

До речі:  В'ячеслав Бобров продовжить кар'єру в Гіпускоа

Франція Сергій Гладир, «Монако»

Свінгмен Гладир провів два дуже різних поєдинку на минулому тижні, обидва рази з’явившись в стартовому складі. У зустрічі Ліги чемпіонів з «Мурсією» він за 19 хвилин записав до активу 10 очок (0/1 двоочковим, 3/5 триочкових, 1/2 штрафних), 7 підбирань (2 в нападі) та 1 перехоплення за 1 втрати і 4 фолах. «Монако» виграв на своєму майданчику з рахунком 83:75. У матчі французької ліги з «Ле Маном» на рахунку Сергія виявилося 2 промахи з гри і 1 з лінії штрафних, 2 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах за 24 хвилини. Його команда поступилася на виїзді 85:94.

У Лізі чемпіонів «Монако» після 13 турів регулярного чемпіонату лідирує у групі А з 13 перемогами. У регулярному чемпіонаті французької ліги після 19 турів «Монако» йде на 1-му місці з 14 перемогами при 5 поразках.

Gladyr

Словенія Юссуф Санон, «Олімпія»

Атакуючий захисник Санон вперше відзначився в новій команді, отримавши шанс проявити себе в Адріатичній лізі. Перед цим у поєдинку Єврокубка з АЕКом він за 16 хвилин відзначився 2 очками (1/2 двоочковим, 0/1 триочкових), 1 підбором, 1 передачею, 1 перехоплення та 1 блок-шотом при 3 фолах. «Олімпія» поступилася вдома 71:80. У зустрічі Адріатичної ліги з МЗТ Юссуф записав до активу 10 очок (2/2 двоочковим, 1/ 2 триочкових, 3/4 штрафних), 2 підбору (1 в нападі), 2 передачі та 2 перехоплення за 1 фолі за 10 хвилин. Його команда перемогла в гостях 96:55.

У Лізі чемпіонів «Олімпія» після 13 турів регулярного чемпіонату займає 7-е місце в групі З 4 перемогами і 9 поразками. Після 19 турів регулярного чемпіонату Адріатичної ліги «Олімпія» йде 8-й з співвідношенням перемог і поразок 7-12.