Джоель Боломбой стане гравцем московського ЦСКА і отримає російський паспорт

701818dc246c36f3923c740009433875

Як повідомив офіційний сайт московського клубу, бігмен Джоель Боломбой підписав трирічний контракт з ЦСКА. При цьому, як говориться в офіційній заяві, гравець знаходиться в процесі отримання російського громадянства і навіть нібито висловив бажання зіграти за збірну Росії.

Джерела підтверджують інформацію про те, що Боломбой погодився на перехід в ЦСКА з умовою отримання російського паспорта.

Минулий сезон уродженець Донецька починав в Юті, що вибрала його під 56-м номером на драфті НБА-2016, був відрахований Джаз, після чого провів кілька матчів за Мілуокі. Далі Боломбой виступав за фарм-клуб Бакс в Лізі Розвитку.

У 2014-му році Боломбой, народився в Донецьку, запрошувався в тренувальний табір національної збірної України у підготовці до чемпіонату світу в Іспанії. Втім, на сам турнір Джоель не поїхав через травму, після чого у таборі збірної не з’являвся, незважаючи на численні виклики.

До речі:  Нью-Орлеан звільнив з посади генменеджера Делла Демпса

Сам Боломбой в коментарі офіційному сайту ЦСКА зазначив, що «з дитинства мріяв грати за ЦСКА, адже у його сім’ї є російські корені, а його мати — росіянка».