Дугат приніс Будівельнику ще одну перемогу

22051382-1474296015992353-6985905830432146151-o

Київ, Палац Спорту

Будівельник – Миколаїв 83:79 (25:19, 16:14 24:25, 18:21)

Будівельник: Дугат 24 + 5 підбирань + 7 передач + 4 перехоплення, Отверченко 20 + 6 передач + 5 перехоплень, Крутоус 10, Сандул 11, Анісімов 4 – старт; Брістол 3 + 5 підбирань, Місяць 6, Зотов 5

Миколаїв: Тонченко 3, Попов 4, Мусієнко, Онуфрієв 16, Анікієнко 10 + 5 підбирань – старт; Іванов, Шостуха 11 – 4 втрати, Носков 17, Давидюк, Кушніров 18 + 6 підбирань

«Будівельник», знову вийшов на гру увісьмох, поганенько почав, але потужно провів залишок першої чверті і створив 6-очковий відрив. Втім, «Миколаїв» зловив хвилю з дальньої дистанції і завдяки відмінному відсотку реалізації триочкових особливо суперника не відпускав.

Більше того, в третій чверті, коли кияни почали всерйоз включатися на обох кінцях майданчика, відірватися у них не виходило – дальні кидки Шостухи і Носкова тримали «Миколаїв» близько або дуже близько. До четвертої чверті почав позначатися і фол-трабл господарів – крім Отверченко і Анісімова, все решта шестеро гравців опинилися на межі дострокового закінчення гри. І рахунок на табло у ці хвилини був рівним…

Більш того, він залишився рівним і за дві хвилини до сирени, після обміну точними кидками від Онуфрієва і Дугата. За 1.20 Дугат видав ще один неймовірний прохід і вивів свою команду вперед, після чого «Миколаїв» тут же втратив м’яч. В наступному володінні лідер «Будівельника» знову взяв гру на себе і заробив два штрафних, які успішно реалізував, а потім забив складний середній після потрапляння Кушнірова.

«Будівельник» таки довів гру до перемоги: Брістол забрав підбір після промаху Отверченко зі штрафних, забив свій м’яч, а потім поставив «гамак» Попову у заключній атаці. Легіонери принесли киянам ще одну дуже непросту перемогу.

Герой матчу

В черговий раз свої лідерські якості продемонстрував Генрі Дугат, який знову врятував Будівельник. Американець став найрезультативнішим гравцем матчу з 24 очками, а також зробив 7 передач, 5 підбирань і 4 перехоплення, що дозволило йому награти на 28 балів рейтингу ефективності.

Наступні матчі

Будівельник свій наступний матч зіграє 11 листопада вдома проти Запоріжжя, а Миколаїв у цей же день гратиме у Черкасах проти місцевих Мавп.