Дніпро зазнав розгромної поразки в Угорщині і майже вибув з турніру

Українці програли за всіма статтями

Другий раунд кваліфікації. Матчі-відповіді

Альба (Угорщина) – Дніпро (Україна) – 90:67 (22:10, 25:22, 19:15, 24:20)

9 жовтня 2018 року. Секешфехервар. СК «Альба Регіа»

Альба: Картрайт (5), Фрімен (29 + 5 передач), Джейкобі Бойкінс (5 + 6 підбирань), Лорант (8 + 7 підбирань – 5 втрат), Хіт (20 + 14 підбирань + 2 блок-шота) – старт; Буллок (6 + 5 підбирань + 3 перехоплення), П. Той, В. Келлер (4), Філіповіть (13 + 5 підбирань), Перингер
Головний тренер: Браніслав Дзунич

Дніпро: Мішула (24 + 5 передач + 3 перехоплення), Закурдаєв (5 + 6 підбирань), Ревзін (11), Тимофеєнко (7 + 2 блок-шота), Кушніров (3 + 5 підбирань) – старт; Шундель (2), Кожем’якін (2), В. Прокопенко (13), Сизов
Головний тренер: Денис Журавльов

Перший матч: 78:94

За сформованою тиждень тому традицією Дніпро розпочав матч невдало. Тільки на цей раз проблеми були пов’язані, в першу чергу, з якісною тактичною підготовкою оборони Альби. Господарі успішно відрізали від м’яча Олександра Мішулу та Станіслава Тимофієнка, а їхні партнери більшість атак завершували втратами та складними кидками. Угорці ж, підібравши відскік, стрімко мчали в контратаку і, як правило, набирали легкі очки. Справедливості заради відзначимо, що іноді гостям просто не щастило, але загальної картини це не змінювало. За перші сім з половиною хвилин українці набрали лише 4 очки, а помітно додала за тиждень в організації гри Альба і в позиційних атаках не губилася, знаходячи під кільцем бігменів і потрапляючи з периметра, а також регулярно брала підбори на чужому щиті.

На відміну від поєдинку тижневої давності у другій чверті дніпряни не змогли перехопити ініціативу. Досить довго події розвивалися в тому ж руслі, і в результаті господарі спочатку зрівняли рахунок за сумою двох зустрічей, а потім і пішли вперед на 4 очки. Провалитися остаточно своїй команді не дав Мішула. Три його триочкових за три хвилини (останній з фолом) зупинили постійне зростання різниці, а ще одне далеке попадання Павла Ревзіна з передачі Мішули на останній хвилині дозволило Дніпру піти на велику перерву, ведучи 1 очко за сумою дуелі.

До речі:  Кубок Європи ФІБА. Дніпро програв четвертий матч поспіль і втратив всі шанси на вихід у другий етап

Друга половина почалася з ривка господарів 13: 2. На цьому відрізку де вже позначилися проблем гостей в обороні і нападі додалося домінування Джордана Хіта під їх щитом. На щастя, українцям все ж вдалося на час налагодити гру в захисті і погасити емоційний порив Альби. А в атаці рятівником знову став Мішула, чиї 5 поспіль очок повернули Дніпро в боротьбу.

Старт заключної десятихвилинки пройшов під знаком дуелі Мішули та зловив кураж Еллерік Фрімен. Американець виявився більш результативним, та й підтримка партнерів у нього була більш вагомою. Мішула ж, схоже, втомився тягнути команду і в кінцівці раз по раз промахувався, беручи ініціативу на себе, а іноді влаштовував відверті авантюри. І навіть коли на останніх хвилинах два триочкових Тимофеєнко та Ревзіна та агресивний пресинг на чужій половині подарували гостям реальний шанс на порятунок, два фоли Мішули (другий судді трактували як неспортивний) остаточно поховали дніпрян.

Проте у команди Дениса Журавльова залишається шанс піти по стопах торішнього Хіміка і потрапити в регулярний чемпіонат.