Дніпро вчерговий раз володар Кубка України з баскетболу

odessa-dnepr-1912-016

Сьогодні в Дніпрі відбувся фінал Кубка України з баскетболу. Місцевий Дніпро у важкому поєдинку обіграв Одесу — 74:69. Варто сказати, що це третій поспіль Кубок України з баскетболу для команди Дениса Журавльова.

У зв’язку з цим варто згадати шлях БК Дніпра та БК Одеси до фіналу. Розпочнемо з одеситів. В 1/8 вони зустрілися з Прометеєм. Існують спекуляції що до того, що команда з Кам’янська, можливо, буде брати участь у Суперлізі вже у наступному сезоні. Тому вони не погано укомплектували склад і зараз грають на рівні команд Суперліги. Двоматчева дуель закінчилася перемогою Одеси, але ті матчі були дуже цікавими й конкурентоспроможними. Одеса перемогла +5 і поступилася -2 очки, таким чином пройшла у наступний раунд Кубка України. Варто зауважити, що це протистояння було найцікавішим на тому етапі. Далі Одеса більш-менш спокійно впоралася з МБК Миколаєвом, розгромивши його ще в першому матчі, тому другий поєдинок вже нічого не вирішував. Таким чином команда Олега Юшкіна вийшла до дніпровського Фіналу чотирьох де вже на неї чекав Політехнік. В дуель з харківською командою відбувся тільки один матч, як зазвичай це проходить в півфіналах Кубка України. Одеса спокійно змогла впоратися з натиском Політехіка, таким чином пройшовши до фіналу, де зазнала поразки від господарів – БК Дніпра.

Якщо говорити про Дніпро, то шлях до фіналу вони пройшли починаючи також з 1/8 фіналу. На цій стадії був спокійно обіграний клуб із Сум. Сумська команда була розгромлена в обох матчах. Але вже в наступному раунді повинна була відбутися дуель Дніпра проти Запоріжжя. Команда Валерія Плеханова розпочала дуже класно сезон і була находу на момент кубкової дуелі з Дніпром. Але інтрига в цьому протистоянні була тільки протягом першого матчу в Запоріжжі де дніпряни вирвали перемогу з різницею в +3. У другому матчі Дніпро розтрощив Запоріжжя 103:86 і пройшов до Фіналу чотирьох. Але знову ж таки на них чекав не простий суперник, дуже не простий суперник – Київ Баскет. Дуелі з київською командою цього сезону відбувалися дуже цікавими. Цей поєдинок не став винятком. Хоча дніпряни й здобули вольову перемогу з різницею лише в два очка, але варто подякувати киянам за дуже гарну гру. Вони також заслуговували на вихід до фіналу, але все вирішили штрафні кидки Тимофеєнка, який був точний на останніх секундах матчу. Таким чином команда Дениса Журавльва пройшла до фіналу, де у напруженому поєдинку змогли перемогти команду Олега Юшкіна.

До речі:  Плей-оф Суперліги. 37 очок Холтона допомогли Запоріжжю відкрити бронзового серію розгромом Дніпра

Таким чином, Дніпро зумів захистити титул переможця Кубка України. Дніпряни також перемагали в сезоні 2016/17 і 2017/18.

Катков Іван